Miraç Kandiliyle İlgili Güzel Sözler

'Dini Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Miraç Kandiliyle İlgili Güzel Sözler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  En güzel Miraç Kandili sözleri
  Miraç kandili sözleri

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

  Avuçlarin açildigi, gözlerin yasardigi, ilahi esintilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle kandilinizi kutlarim.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  Allah'in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz Firdevs, dualariniz kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allaha emanet olun. Güzel kandiller..

  Bu gece Cenab-ı Hakkın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!

  Rasulüm!herşey aşkına ram,zaman çile yumağı sensiz yaşamak haram,ben çorak bi toprağım,sense rahmet göğümsün,sana varmayan yollar gece gündüz dövünsün....kandiliniz mübarek olsun.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Miraç Kandiliyle İlgili Forum Tarih
Miraç Kandiliyle İlgili Vaaz - Mirac Kandili Vaazı Dini Sohbetler Dini Forum 28 Haziran 2011
2017 Miraç Kandili Mesajları Sözleri Sms Sözleri - Hazır Mesajlar 27 Mayıs 2013
İsra ve Miraç olayı nedir ne zaman oldu? Dini Sohbetler Dini Forum 5 Şubat 2013
İsra Ve Miraç Olayı Nasıl Gerçekleşmiştir? Dini Sohbetler Dini Forum 5 Şubat 2013
2013 Miraç Kandili Günü Dini Sohbetler Dini Forum 9 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş