Mipony 1.0.2 Indir Download Yükle

'M-N' forumunda Siraç tarafından 10 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Mipony 1.0.2 Indir Download Yükle konusu Mipony 1.0.2

  Kapladığı Alan: 4.66 Megabayt

  Kullanım Hakkı
  : Ücretsiz (Freeware Bedava)

  Lisan
  : Ing

  İşletim Platformu
  : Windows (bütünü)

  Üretici Şirket
  : Mipony

  [​IMG]

  Lansman:
  Mipony Rapidshare, Hotfile, Megaupload gibi dosya paylaşım sitelerindeki dosyaları bilgisayar başında beklemenize gerek kalmadan otomatik olarak innDirebilmenize imkan veren gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir yazılımdır.

  Program emsallerine göre daha gelişmiş özelliklere ve basit bir kullanıma sahiptir. Mipony'yi emsallerinden ayıran en önemli ve kullanışlı özelliği ise kopyaladığınız bir metinden veya girdiğiniz bir internet adresinden, inndirilebilecek linkleri kendisi otomatik olarak algılayıp listeye ekliyor. "Add Links" bölümündeki kutuya ister doğrudan linkleri girebilir, ister içinde linklerin bulunduğu (ayıklanmamış) bir metni olduğu gibi yapıştırabilir, isterseniz de linklerin bulunduğu internet sitesinin adresini yapıştırabilirsiniz. Daha sonra "Detect Links" tuşuna bastığınızda Mipony, girdiğiniz metinleri ve sayfa adreslerini analiz ederek inndirilebilecek adresleri ayıklar ve inndirme listesine ekler.

  Programın ayrıca kendi dahili tarayıcısı (browser) bulunmaktadır. Bu şekilde başka bir tarayıcı kullanmadan programın kendi içinde internet sitelerini dolaşabilir ve bulduğunuz linkleri kolayca inndirme listesine ekleyebilirsiniz.

  Bunun yanında programın Capture, yani herhangi bir ortamdan linkleri fareniz ile seçip kopyaladığınızda bunu otomatik olarak algılayıp listeye ekleme özelliği de vardır.

  Bir diğer özelliği de içeriğinde bulunan HJSplit programı ile parçalanmış video dosyaları gibi dosyaları tek bir dosyaya birleştirebilirsiniz.

  Program bir araç çubuğu eklentisiyle birlikte geliyor. Bu eklentiyi kurulumda kurup kurmayacağınızı seçebiliyorsunuz. Eklenti Internet Explorer ve Firefox içindir.

  Programda desteklenen paylaşım siteleri:
  Megaupload, Rapidshare, Hotfile, Easy-share, Gigasize, Mediafire, Depositefiles, Filefactory, Uploading, 4shared gibi 20'nin üzerinde siteyi destekler.

  Rapidshare, Hotfile ve Megaupload siteleri için Premium hesap desteği vardır.

  Özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından oldukça başarılı olan bu programın tek eksiği henüz Türkçe Lisan desteğinin bulunmamasıdır.

  Mipony 1.0.2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Mipony Indir Download Forum Tarih
Mipony 1.0.7 İndir M-N 1 Nisan 2010
Mipony 1.0.5 İndir M-N 24 Şubat 2010
Mipony 1.0.4 İndir M-N 1 Şubat 2010
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş