MiniLyrics 6.4.236 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  MiniLyrics 6.4.236 İndir konusu MiniLyrics 6.4.236

  Boyut : 1.84 Mb

  Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Crintsoft LLC

  Tanıtım:
  Bilinen belli başlı çoğu müzik oynatıcısını destekleyen, çalmakta olduğunuz parçanın sözlerini eş zamanlı olarak gösteren bir eklentidir.
  İnternet üzerinden şarkı veritabanına erişiyor ve oldukça geniş bir veritabanı var.

  Desteklediği müzik oynatıcılar:
  Winamp, Windows Media Player, Foobar2000, Apple iTunes, RealPlayer, VLC Media Player, Quintessential Player, Musicmatch Jukebox, MediaMonkey, KMPlayer, JetAudio, Yahoo! Music Engine, J. River Media Center, J. River Media Jukebox, XMPlay, AIMP2, Helium Music Manager, AlbumPlayer, BSPlayer

  Programın Türkçe dil desteği ve farklı arayüz seçenekleri var. En güzel özelliği de şarkı sözlerini eş zamanlı olarak göstermesi, yani şarkıyı dinlerken, şarkıcı o an hangi sözleri söylüyorsa o sözleri görebiliyorsunuz.

  Yerel olarak da şarkı sözü veritabanı gösterebileceğiniz programla şarkı sözü araması da yapabiliyorsunuz. Bulduğu ve kullandığı şarkı sözlerini sabit sürücünüze kaydeden programın arayüz ve proxy desteği de mevcut.

  Programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ancak her açılışta ücretli kullanım hakkında bilgi veren bir pencereyi görmek zorundasınız. Bu pencereyi kapatıp kullanımınıza devam edebilirsiniz. Satın almak isterseniz fiyatı 20$ civarında.


  MiniLyrics 6.4.236
   

Bu Sayfayı Paylaş