Mini etekli öğrenci medyanın gözdesi

'Yurt Dışı Haberler' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mini etekli öğrenci medyanın gözdesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Brezilya'nın en beğenilen televizyon programlarına davet edilen Geisy Arruda, uluslararası haber ajansı Associated Press'in (AP) röportaj teklifini de geri çevirmedi ve başına gelenlerle, geleceğe dair planları hakkında bilgi verdi.
  AP muhabirine, okuldan atılmasına sebep olan pembe mini eteğiyle poz veren 20 yaşındaki Arruda, başına gelenlerin kendisine şöhret getirdiğini, ancak amacının üniversite eğitimine devam etmek olduğunu söyledi.
  Sao Paulo'nun banliyösünde yaşarken, bir anda başkent Rio de Janeiro'daki televizyon kanallarının ihtişamlı binalarına davet edilen Arruda, gösterilen ilginin kendisini şaşırttığını, ilk kez gördüğü Rio'nun kendisini ürküttüğünü belirtti.
  Üniversiteden atılmasına ilişkin olaya değinen Arruda, olayın olduğu gün, kasiyerlik yaptığı mağazadaki işini bitirerek kampüse gitmek üzere otobüse bindiğini, daha sonra bir doğum günü partisine katılacak olması nedeniyle de mini etek giydiğini söyledi.
  Okula geldiğinde erkek öğrencilerin kendisine sarkıntılık ettiğini, ödünç aldığı montla, ancak polisin sağladığı güvenlik sayesinde okuldan ayrılabildiğini belirten Arruda, her şeye rağmen eğitimine devam etmek ve gelecekte turism sektörüne girmek istediğini kaydetti.
  AA
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mini etekli öğrenci Forum Tarih
İnsan hakları gelişimini etkileyen faktörler kısaca Eğitim Bilgileri 8 Şubat 2017
Tımar sistemini kaldırdıktan sonra toprak yönetimini ve işlenmesini nasıl sağlardınız? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 8 Şubat 2017
İkta sisteminin özellikleri nelerdir madde madde kısaca Tarihi Bilgiler 8 Şubat 2017
Dirlik sisteminin özellikleri nelerdir madde madde kısaca Tarihi Bilgiler 8 Şubat 2017
Tımar sisteminin özellikleri nelerdir madde madde kısaca Tarihi Bilgiler 8 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş