Milli Piyango 2.0 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Milli Piyango 2.0 Download konusu Milli Piyango 2.0 Download

  Sürüm : 2.0

  Boyut : 3.29 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : kaosoyun


  Tanıtım:
  Diyelim ki Sayısal Loto veya Milli Piyango'nun organize ettiği diğer oyunlardan birini, yani Süper Loto, Şans Topu ya da On Numara oynadınız. Çekiliş sonuçlarını, kaç bilenin ne kadar ikramiye kazandığını, büyük ikramiyenin nereye gittiğini, kaç kişinin tutturduğunu merak ediyorsunuz. Ama bu iş için Milli Piyango'nun sitesine girip de çekiliş sonuçlarını ayrı ayrı bulacak vaktiniz olmadığını ya da bununla uğraşmanın zor geldiğini düşünüyorsunuz. İşte bu program tam da sizin işinize yarayacak gibi duruyor.

  Bu programı açtığınızda karşınıza çok sade ve herkesin kullanabileceği türden bir menü geliyor. Bu menü programın en üst kısmındaki düğmelerden oluşuyor. Ve bu düğmeler de programın çeşitli bölümlerine ulaşmanızı sağlıyor. Peki nedir o bölümler? Bölümlerin ilki çekiliş sonuçları. Bu bölümü açtığınızda karşınıza her bir oyunun kendi simgesinden oluşan düğmesi geliyor. Düğmesini seçtiğiniz oyunun istediğiniz haftadaki çekilişinin detaylı sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bu detaylar arasında çekilen numaralar, kaçıncı hafta çekilişi olduğu, o çekilişin hasılatı, her bir ikramiyeyi kaç kişinin kazandığı, ne kadar kazandığı gibi veriler yer alıyor. Program bu verilerin tamamını Milli Piyango'nun web sitesine bağlanarak buluyor.

  Programın bir diğer özelliği ise yine aynı oyunlar için rastgele kolon üretmesidir. Çekiliş sonuçlarına benzer bir menüde yine bu dört oyunun logoları vardır, her logoyu tekrar tekrar tıkladığınızda o oyuna ait yeni bir kolon üretilir. İsterseniz programın bu bölümünü de kullanabilirsiniz. Program hakkında diğer bilgileri ve programın kullanımına ait yardım bölümüne de yine üst menüden ulaşabilirsiniz.

  Program basit bir kurulum aşamasından oluşuyor ve isteğinize bağlı olarak masaüstünde simgesini bırakıyor. Kullanımı da kurulumu kadar basit.

  Şansınız bol olsun!


  Milli Piyango 2.0
   

Bu Sayfayı Paylaş