Milli eğitimde atama heyecanı

'Eğitim Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Milli eğitimde atama heyecanı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  GÜMÜŞHANE (İHA) - Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğünde münhal bulunan eğitim kurumu müdürlük kadrolarına atama heyecanı yaşanıyor.
  Merkez ilçede 13, Kelkit ilçesinde 14, Köse ilçesinde 3, Kürtün ilçesinde 8, Şiran ilçesinde 5 ve Torul ilçesinde 4 okul ve kurum için ilan edilen kadrolara başvuruların kabulü 16-29 Aralık tarihleri arasında yapıldı.
  Müdürlük bünyesinde oluşturulacak değerlendirme komisyonunun 7 Ocak tarihinden itibaren müracaatları değerlendirmeye almasının ardından, atamaların eğitim öğretim yılının ilk döneminin sonuna doğru yapılması bekleniyor.
  İkinci yarı yeni müdürlerle eğitim-öğretim hayatına başlayacak olan okullarda, mevcut vekil müdürlerin veya müdür yardımcılarının atanması beklenirken, bazı okullara yeni müdür atamasının yapılması bekleniyor.
  Gümüşhane Merkez'de Arzular, Fevzipaşa, Gazipaşa, Atatürk İlköğretim okulları, Adalet Meslek Lisesi, Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi, Fen Lisesi, Gümüşhane Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi, Kale Koçkaya Yatılı İlköğretim Bölge okulu, Rehberlik Araştırma Merkezi ve Merkez Anaokulu müdürlüğüne atama yapılacak.

  Mynet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Milli eğitimde atama Forum Tarih
Milli Eğitimde Müdür atamaları Mardin Tanıtımı 1 Şubat 2010
Milli mücadelede başarı sağlanmasında o dönemde yayınlanan gazetelerin katkıları nelerdir? Atatürk Hakkında Herşey 15 Şubat 2017
Milli kültürün oluşmasında Türkçe'nin önemi kısaca Kültür ve Sanat Bölümü 27 Ocak 2017
Milli ve dini bayramların önemi hakkında kısaca bilgi Konu Dışı Başlıklar 6 Aralık 2016
Atatürk'ün milli kültüre önem vermesinin sebepleri kısaca Atatürk Hakkında Herşey 4 Aralık 2016

Bu Sayfayı Paylaş