Millenicom Türkiye'den internet erişimi alanında doping

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Millenicom Türkiye'den internet erişimi alanında doping konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İnternet erişiminde yepyeni bir dönem başlıyor..

  Telekomünikasyon sektöründe öncülüğünü devam ettiren Millenicom Türkiye, Doping ADSL2+ hizmetiyle internet erişimi alanında yepyeni bir dönem başlatıyor. Kendi altyapısı üzerinden hizmet veren Doping, “aynı fiyata 2 katı hız” sunan hizmet paketleri ve 16 Mb/sn'ye varan hızıyla Türkiye'de bir ilk olarak öne çıkıyor.

  Doping, kendine ait altyapısındaki gücünü ADSL 2+ teknolojisinden alıyor. ADSL 2+ teknolojisiyle donatılmış Doping ile internet bugüne dek hiç olmadığı kadar hızlanıyor.

  Doping ADSL2+, abonelerine aldıkları paketin “2 kat hız”ında internet erişimini “aynı fiyata” sunuyor. Ayda sadece 26,81 TL'ye 1 Mb/sn 4 GB kotalı Doping ADSL2+ hizmeti alanlar aynı fiyata 24 ay boyunca 1 Mb/sn yerine 2 Mb/sn hız sağlıyor. Sınırsız erişim paketlerinde ise Doping ADSL2+ aboneleri hem “aynı fiyata 2 katı hız” avantajından yararlanıyor hem de 12. ayın sonunda taahhüde bağlı kalmaksızın internet hizmetini değiştirebiliyor.

  İnternette yüksek hız ve kesintisiz erişim sunan Doping ADSL2+, tüm kampanyalarını tüketici merkezli bir anlayışla hazırlıyor. Aydan aya değişmeyen fiyat yaklaşımıyla oluşturulan “Doping'li Kampanyalar”, içeriği kolay anlaşılır ve sürprizlere yer vermeyen seçenekler sunuyor. Doping ADSL2+'ın sunduğu “Doping'li Kampanyalar” ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.doping.com.tr'den ulaşılabiliyor.

  Doping ADSL2+, telefon görüşmelerini de Doping'liyor!
  Aynı fiyata 2 kat hızlı, kesintisiz internet erişimine sahip Doping ADSL2+ kullanıcıları, telefon görüşmelerinde de tasarruf sağlayabiliyor. Telefon aboneliği sayesinde ev ve işyeri telefonundan yapılan aramalarda %50'ye varan indirimler sunuluyor. Doping ADSL2+ ile birlikte telefon aboneliği de yaptıranlar, 300 dakika ücretsiz şehirlerarası görüşme yapabiliyor. Telefon abonelik hizmeti hakkındaki tüm ayrıntılara www.atipises.com sayfasından ya da
  0212 444 10 45'ten ulaşılabiliyor.


  “11 yıllık uluslararası tecrübemizle Türk internet kullanıcısına yenilikler sunuyoruz.”

  Millenicom Türkiye'nin bağlı olduğu European Telecommunication Holding'in CEO'su Şevki Kuyulu, 11 yıllık uluslararası deneyime sahip olduklarını vurgulayarak, yurt dışında sunulan nitelikli internet erişim hizmetini Doping ADSL2+ aracılığıyla Türk tüketicisiyle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirtiyor: “İnternet kullanıcıları için kesintisiz, sabit hızlı ve uygun fiyatlı bağlantının önemini gayet iyi bildiğimiz için, tüm kampanyalarımızı da bu doğrultuda şekillendirdik. Abonelerimize tüm sorunlarında ulaşabilecekleri müşteri hizmetleri ekibimiz yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktadır. Tüketicilerin kafasını karmaşık fiyatlar ve paket seçenekleriyle de karıştırmıyoruz. Doping ADSL2+'da her şey çok açık; aldığınız hızı biliyorsunuz ve her ay sabit ödeme yapıyorsunuz. Buna bir de 'aynı fiyata 2 katı hız' ayrıcalığını eklediğiniz zaman Doping'in farklılığı ortaya çıkıyor. Kısacası Doping ADSL2+ hızlı, güvenilir ve kaliteli internet erişimini, kolay anlaşılır kampanyalar aracılığıyla tüketicilerle buluşturuyor.”


  Hem internete hem de abonelerin cebine Doping yapıldı!

  Doping'li Kampanyalar, aynı fiyata “2 kat hızlı” internet erişimi sunuyor. Üstelik aylık ödemeler değişkenlik göstermiyor. Sunulan tüm paketlerde, Doping ADSL2+ abonesi taahhüdü boyunca her ay aynı tutarı ödüyor.

  Doping'li Kampanya Tarifeleri:

  1 Mb/sn 4 GB fiyatına 2 Mb/sn 4 GB : Aylık 26,81 TL
  1 Mb/sn sınırsız fiyatına 2 Mb/sn : Aylık 45 TL
  2 Mb/sn sınırsız fiyatına 4 Mb/sn : Aylık 63,81 TL
  4 Mb/sn sınırsız fiyatına 8 Mb/sn : Aylık 82,32 TL
  16 Mb/sn * sınırsız : Aylık 129 TL

  (*16 Mb/sn internet erişimi hizmetinin sunulduğu bölgelerin bilgisine 0212 444 10 45 Doping Müşteri Hizmetleri'nden ulaşılabiliyor.)
   

Bu Sayfayı Paylaş