Microsoft Zune Smartphone

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Mavi_Sema tarafından 3 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Microsoft Zune Smartphone konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Microsoft Zune Smartphone

  Microsoft Zune Smartphone - Microsoft Zune Smartphone Telefon Tanıtım - Microsoft Zune Smartphone Özellikleri - Microsoft Zune Smartphone Çıkış Tarihi


  Bu söylenti esasında bize çok mantıklı görüntü: Microsoft Zune smartphone cep telefonu. Hatta bizi asıl şaşırtan şey Microsoft Zune akıllı cep telefonu gibi bir modelin ortaya çıkmasının neden bu kadar uzun zaman aldığı oldu. Elbette iPhone telefonda bulunan tüm özelliklere sahip olma potansiyelindeki bir smartphone akıllı cep telefonunun bir gecede geliştirilmesi mümkün değil. Microsoft Zune modelinin kendi çapında da olsa belirli bir taraftar grubu var. Ama bizim dikkatimizi çeken şey bazı stratejik hizmetlerin tüketici tarafından bilinmemesi oldu.

  [​IMG]

  Pazarlama stratejileri açısından her şey o kadar düzgün ve programlı ilerlemiyor. Bununla beraber, Microsoft'un önümüzdeki haftalarda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde Microsoft Zune telefonunu tanıttığı takdirde tüm dünyanın dikkatin çekeceğine şüphe yok. Zune akıllı telefon hakkında henüz çok az şey biliyoruz. Microsoft Zune cep telefonunun sahip olacağı ekstra özellikler şu an için hep tahmine dayanıyor. Microsoft Zune Smartphone akıllı cep telefonunun tamamen yeni bir kontrol arayüzü ile çalışacağı söyleniyor.

  [​IMG]

  Diğer özellikler konusunda ise Microsoft Zune smartphone cep telefonunda ne gibi fonksiyonlara yer verileceğini şu anda sadece tahmin yürütebiliyoruz. Şüphesiz cihaz bir dijital kameraya yer verilecektir fakat kameranın beş yada sekiz megapiksel olması bizim için bir anlam ifade etmiyor. Video görüntüler en azından HD çözünürlükte kaydedilecektir. Bizi asıl ilgilendiren ve merak ettiğimiz nokta ise Microsoft Zune cep telefonu beraberinde ne tür ve hangi servisler, fonksiyonlar ve Apps uygulamaların bulunacağı. Bize göre diğer modellerle Microsoft Zune arasındaki farkı bunlar belirleyecektir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Microsoft Zune Smartphone Forum Tarih
Microsoft Zune Tema Windows Temalar & Ekran Koruyucular 8 Mart 2009
Microsoft Arc Touch Mouse Özellikleri Resimleri Bilim & Teknoloji 16 Kasım 2010
Microsoft, Stuxnet siber-tehdide karşı en kapsamlı güvenlik pakedini yayınladı. Spy ve Virüs Haberleri 16 Ekim 2010
Microsoftun Yeni Fare Modeli Bilim & Teknoloji 19 Eylül 2010
Microsoft Kin One Özellikleri ve Resimleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 14 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş