Microsoft Security Essentials 1.0.1961.0 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Microsoft Security Essentials 1.0.1961.0 İndir konusu Microsoft Security Essentials 1.0.1961.0

  Boyut
  : 11.3 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

  Üretici Firma : Microsoft

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Üreticiden: Bireylere ve kurumlara sunduğu yenilikçi yazılımlarla kullanıcılara güvenli bir bilgisayar ortamı sunmayı hedefleyen Microsoft, bu doğrultuda hayatı kolaylaştıran gerçek zamanlı güvenlik yazılımı Microsoft Security Essentials ile önemli bir adım daha attı. Microsoft’un kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu ve işletim sistemi çekirdeğiyle birebir uyumlu casus kod önleyici yazılımı Microsoft Security Essentials, virüsleri, zararlı yazılım kodlarını ve kötü amaçlı atakları bilgisayarlardan uzak tutmayı hedefliyor. Microsoft Küresel Güvenlik Ekibi’nin destek verdiği yeni yazılım, Microsoft’un üst düzey kurumsal güvenliği sağlamaya yönelik ödüllü teknolojilerinin damgasını taşıyor.

  Microsoft Security Essentials kullanışlı arayüzü ve verimli kaynak kullanımıyla bilgisayarda varlığı hissedilmeyen, buna karşılık arka planda güçlü bir koruma sağlayan bir yazılım. Rahat kullanımlı ve herkes tarafından anlaşılır arayüzü, Windows işletim sistemi çekirdeğiyle entegre yapısı ve denenmiş Microsoft güvenlik teknolojilerini bir arada sunan Microsoft Security Essentials’ın Windows kullanıcısı tarafından büyük ilgi göreceği kanısındayım. Microsoft’un kullanıcısına vaat ettiği güvenli bilgisayar ve İnternet deneyimini hayata geçiren önemli yatırımlarından biri olan Microsoft Security Essentials’ın aynı zamanda bireysel ve kurumsal verimliliğe önemli katkıları var

  Microsoft Security Essentials ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar.

  Microsoft Security Essentials, Microsoft'tan ücretsiz* olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.

  Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

  *Microsoft Security Essentials'ı yüklemek için bilgisayarınızda orijinal Windows çalışıyor olmalıdır.

  Sistem gereksinimi:

  Microsoft Security Essentials için en az sistem gereksinimleri:
  + Windows XP (Service Pack 2 veya Service Pack 3); Windows Vista (Gold, Service Pack 1 veya Service Pack 2); Windows 7
  + Windows XP için, CPU saat hızı 500 MHz veya daha yüksek olan ve 256 MB RAM veya daha fazla belleği olan bir PC.
  + Windows Vista ve Windows 7 için, CPU saat hızı 1.0 GHz veya daha yüksek olan ve 1 GB RAM veya daha fazla belleği olan bir PC.
  + Microsoft Security Essentials'ı yüklemek ve ilgili en yeni virüs ve casus yazılım tanımlarını karşıdan yüklemek için Internet bağlantısı gerekir.
  + Windows Internet Explorer 6.0 veya daha sonraki sürümü.
  + Mozilla Firefox 2.0 veya daha sonraki sürümü.

  Notlar:
  İnndirdiğiniz dosya XP için ön kurulum dosyasıdır. İnen dosyaya çift tıkladığınızda kurulum yönergeleri başlar (internet bağlantısına ihtiyaç duyulur).
  Bu programı kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızda "Orijinal Microsoft sürümü" olması gerekir. Çünkü kurulum sırasında "Windows kopyasını doğrulama" kısmı var ve buradan Microsoft "gerçek lisans" doğrulaması yapar.
  Eğer bilgisayarda başka bir antivirüs veya casus yazılım programı varsa bu programı kurmadan önce onları kaldırın. Çünkü çakışma yapabilir ve program düzgün çalışmayabilir. Ayrıca birden fazla virüsten korunma veya casus yazılımın aynı anda olması bilgisayarda performans sorunlarına yol açar.
  Programı yükledikten sonra tüm programları (dosya inndirme programlarında görev varsa) kapatarak bilgisayarı yeniden başlatın. Daha sonra program en son güncellemeleri internete bağlanarak çekmeye başlar. Bu işlem uzun sürebilir.

  Program hakkında yardım almak için buraya tıklayaınız.

  Editörün Notu: Program kurulup güncelleme yapıldıktan sonra bende şu şekilde bir hata oluştu. Bilgisayar açılıp, program sistemi korumak amaçlı yeşil renge döndükten sonra bilgisayarı kendi kendine yeniden başlatıyordu. Bu sürekli hal alınca programı kaldırdım.

  İnndirdiğiniz dosya sadece XP içindir. Eğer Windows Vista ya da 7 kullanıyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygun sürümü inndirip kurunuz.
  Windows Vista/Windows 7 32‐bit inndirmek için tıklayınız.
  Windows Vista/Windows 7 64‐bit inndirmek için tıklayınız.

  Eğer inndirmelerde bir sorun yaşıyorsanız burada bulunnan "şimdi karşıdan yükle" bağlantısına tıklayıp işletim sisteminize uygun yazılımı inndiriniz.


  Microsoft Security Essentials 1.0.1961.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Microsoft Security Essentials Forum Tarih
Microsoft Security Essentials Final (1.0.1611.0) Güvenlik Programları 2 Ekim 2009
Microsoft Baseline Security Analyzer 2.1 İndir M-N 19 Eylül 2009
Microsoft Arc Touch Mouse Özellikleri Resimleri Bilim & Teknoloji 16 Kasım 2010
Microsoft, Stuxnet siber-tehdide karşı en kapsamlı güvenlik pakedini yayınladı. Spy ve Virüs Haberleri 16 Ekim 2010
Microsoftun Yeni Fare Modeli Bilim & Teknoloji 19 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş