Microsoft, İlk Mağazasının Kapılarını Açtı

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 18 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Microsoft, İlk Mağazasının Kapılarını Açtı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Microsoft, kullanıcıların beğenisine sunacağı yeni işletim sistemi Windows 7 ile birlikte ilk satış mağazasını da açıyor.
  Geçtiğimiz Haziran ayından beri birçok haber yaparak Microsoft'un kendi ürünlerini satacağı mağazalar zinciri açacağını sizlere iletmiştik. Bu mağazalardan ilki önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek Windows 7 işletim sistemiyle birlikte açılışa hazırlanıyor. İlk mağaza, 22 Ekim sabahı Scottsdale Arizona da kapılarını kullanıcılara açacak. Microsoft, mağaza açılışına sayılı günler kala, mağazanın iç dizaynını gösteren resimleri bizlerle paylaştı.

  [​IMG]
  Mağaza içersinde özellikle Xbox tutkunları için bölümler oluşturulmuş durumda. Bu özel bölümlerde Xbox 360 kullanıcıları oyunların demolarını oyna***** seçim konusunda daha rahat karar verebilecekler.
  [​IMG]
  Bunun yanı sıra mağaza içersinde Microsoft müşteri hizmetleri masaları yer alacak. Bu masalar sayesinde Microsoft ile yüz yüze görüşebilecek ve sorunlarınıza çözüm arayabileceksiniz.
  [​IMG]
  Tüm Microsoft ürünlerinin sergilendiği standların yanı sıra bu ürünlerin bir çoğunu kullanarak deneyim sahibi olabilecek ve yeni teknolojileri almasanız bile deneme şansı bulacaksınız.
  [​IMG]

  [​IMG]
  Yapılan haberlere bakılırsa 21 Ekim akşamından itibaren Microsoft'un mağazasının önünde uzun bir kuyruk oluşacak. Amerika'lı kullanıcıların bir çoğu Microsoft'un ilk mağazasından alışveriş yapmak için sabırsızlanıyor. Darısı Türkiye'nin başına.
  [​IMG]

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş