MHP'nin Erzincan adayı Karaman

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 16 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  MHP'nin Erzincan adayı Karaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzincan İl Başkanlığı, Erzincan Belediye Başkanlığı için adayını düzenlenen basın toplantısında açıkladı.

  MHP Erzincan İl Başkanı Avni Altınova parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde merkez belediye başkan adaylarını Erkan Karaman olarak açıkladı. Belediye başkanlığı için aday adayı olacakların müracaatlarının, parti Genel Merkezi'nde oluşturulan 'Ön Değerlendirme Kurulu'nca incelenip değerlendirildiğini ifade eden MHP İl Başkanı Avni Altınova, buradan çıkan kararın Başkanlık Divanı'nda da görüşüldüğünü kaydetti. Başvurulardan bazılarının belediye başkan adayı olmalarının uygun görüldüğü belirten Altınova, Erzincan'dan da Erkan Karaman'ın aday gösterilmesinin kararlaştırıldığını açıkladı.
  Adaylığı açıklanan bir önceki dönemin Erzincan Belediye Başkanı Erkan Karaman ise, 5 yıl aradan sonra tekrar Erzincanlıların karşısında olmaktan gurur duyduğunu dile getirerek şunları söyledi: "2004 yılında yapılan yerel seçimlerde verimli bir çalışma yapacağıma inandığım için aday olmuştum. Ancak seçilemedik ve projelerimizi de hayata geçiremedik. 5 sene boyunca muhalefette bulunduk ve bu muhalefet süresince belediye çalışmalarını uzaktan gözlememiz bize çok büyük tecrübeler kazandırdı. Yapılan yanlış ve doğruları yakından etüt edip gözlemledik. Projelerimizi zamanla tüm Erzincanlılarla paylaşacağım."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - MHP'nin Erzincan adayı Forum Tarih
2017 Erzincan nüfusu Erzincan Tanıtımı 31 Ocak 2017
2016 Erzincan nüfusu kaçtır? Erzincan Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Erzincan Nüfusu Erzincan Tanıtımı 30 Ocak 2014
2013 Erzincan Nüfusu Kaçtır? Erzincan Tanıtımı 29 Ocak 2013
Erzincan Üzümlü Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Erzincan Tanıtımı 12 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş