Mevlana Tüp Su Takip Programı 5.5 İndir

'M-N' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mevlana Tüp Su Takip Programı 5.5 İndir konusu Mevlana Tüp Su Takip Programı 5.5

  Boyut : 12.9 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 Kayıt Kısıtlamalı

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Mevlana Bilgisayar

  Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz Detaylı Rapor İçin Tıklayınız

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Üreticiden: Tüpçü ve Suculara yönelik hazırlanmış olan, Mevlana Tüp Su Takip Programı, bu işletmelerinin her türlü ihtiyacı ve müşterilerinin memnuniyeti ön planda tutularak bütün varyasyonlar düşünülerek hazırlanmıştır. Kırktan fazla tüp ve su bayisinin kullandığı Mevlana Tüp Su Takip Programı v5.5'e ait özellikler şunlardır:


  ÇALDIR KAPAT SİSTEMİ : Müşterileriniz sadece çağrı atarak sipariş verebilmektedir. Müşteriniz kod söylemek veya telefonda kimseyle görüşmek zorunda kalmaz. Çağrı attığı anda aramalar kısmında Adı, Telefonu, Adres Bilgisi çıkar. İsterse kullanıcı, programın içindeki bir ayarla bu siparişi gprs internet kullanılarak msn mesaj şeklinde veya gprs modem kullanılarak kısa sms şeklinde dağıtımdaki elemanın cep telefonuna gönderir. Bunun için şahsi cep telefonunuz yeterlidir. Dükkanda kimse olmasa bile Gelen çağrıların; gece veya pazar günü nöbetçi olan elemanın cep telefonuna kısa sms olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Hem de, kullandığı su markası, Adresi ve telefonu ile birlikte. Adresi kayıtlı olmayan çağrılarda sadece arayan no bilgisini göndermektedir.

  STOK : Tüm Merkez ve Araç Depolarındaki ürünlerin otomatik sayım takibi, Tüm Stok Girişlerinizin yapılması, Araca yüklemelerin girilmesi.

  CARİ : Müşterilerinizin Peşin, Veresiye, Emanet, Satış Takibi, Kasa Tahsilat - Ödeme Takibi, Kampanya Takibi, Tarih bazlı Cari Ekstre, Borç, Alacak, Bakiye Bilgileri, Müşteri Listesini Excel dosyasından alabilme - Excel dosyasına verebilme

  FATURA : Müşterilerinizin almış olduğu ürünlerden, Ay Sonu fatura takibi, Alış Faturaları Girişi ile Otomatik Depo Stok Girişi, Fatura aldığı işaretlenen müşterilerin satışlarını otomatik faturalaştırabilme.

  KASA : Müşterilerinizin tüm nakit, kredi kartı ve verdiği kıymetli evrak takibi, Mazot Giderleri, Personel Maaş Giderleri Takibi

  SATIŞLAR : Müşterilerinizin tüm satışlarını, peşin, kredi kartı, veresiye, emanet olarak kaydedebilir, günlük, haftalık, aylık, yıllık, iki tarih arasındaki tüm satışlarınızı (toplam cironuzu) ve miktarlarınızı takip edebilirsiniz.

  ARAMALAR : 8 hata kadar bu hatlardan gelen tüm çağrıların kayıt altında tutulması, ister caller id cihazı ile ister cid destekli modem ile uyumlu çalışabilme. 2 yıl garantili Caller ID cihazı dahil

  HATIRLATMALAR : Alışveriş yapmayan veya yapan müşterileri hatırlatma özelliği ile müşterilerinizi daha rahat takip ederek, kampanya bildirme veya özel gün ve geceler için ister toplu ister tek tek SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderimini ister bluetooth ile kendi telefonunuzdan ya da www.kaynaksms.com sitesinden aldığınız kullanıcı adı şifre ile programımız içerisinden gönderebilirsiniz.

  RAPORLAR : Cari ekstre, Borçlular Listesi, Alacaklılar Listesi, Bakiyesizler Listesi, Sorguya Göre Bakiyeli Listesi, Günlük, Tarih bazlı Stok Giriş Listesi, Günlük Satışlar Listesi, Günlük Kasa Hareketleri Listesi, vb. onlarca rapor... Müşteri Tanımlı Rapor Dizaynı ( Tüm Raporlarda )

  DESTEKLENEN CİHAZ ve YAZILIMLAR : Usb Caller ID Cihazı (2-8 Hat), Hardware PCI Modem, GPRS Modem via Bluetoth, GPRS Modem via Com, Internet SMS Servisi, Baloon Mesaj.


  Mevlana Tüp Su Takip Programı 5.5
   
 2. avatar

  avatar Üye

  paylaşım için teşekkürler...
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Mevlana Tüp Takip Forum Tarih
Mevlana Tüp Su Takip Programı 5.0 İndir M-N 8 Ağustos 2009
Mevlana Tüp Su Takip Programı 3.2 Download M-N 29 Ocak 2009
Mevlana kişilik özellikleri kısaca Düşünürler-Filozoflar 20 Aralık 2015
Mevlana'nın yedi öğüdü nedir Güzel Sözler-Mesajlar 22 Ekim 2015
Mevlana Celaleddin Rumi Sözleri En Güzel Güzel Sözler-Mesajlar 28 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş