Metin2 Taşları Hakkında İnceleme Hile Bilgi Yöntem Taktik Nedir

'Metin2' forumunda UquR tarafından 3 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Metin2 Taşları Hakkında İnceleme Hile Bilgi Yöntem Taktik Nedir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Metin2 Taşları Hakkında İnceleme Hile Bilgi Yöntem Taktik Nedir

  Metin Tasları Hakkında..

  1: Metin tam olarak nedir? Metin bir taştır. Metin aynı zamanda bir yaratık grubu ile birlikte sınıflandırılır. Bu yaratıkların hepsi (5 Seviye) kategori canavarıdır ve taşlara saldırmak, taşları yok edene kadar, farklı yaratıkların ortaya çıkmasına sebep olur.


  2: Bir metin taşına neden saldırasınız? Metin taşına bazı görevleri tamamlamak için saldırmanız gerekmektedir (Metin muharebesi görevi). Metin taşlarının aynı zamanda ender rastlanan bazı eşyaları düşürmeleri de söz konusudur, örnegin beceri kitaplari ve büyülü taşlar.


  3: Metin taşları nerde bulunur? Metin taşları herhangi bir yerde bulunabilir, harita üzerinde yürüyerek ulaşılabilir herhangi bir yerde metin taşına rastlamanız mümkündür. Denizin sıg yerinde bile bazen metin taşlarına rastlanabilir.


  4: Kaç tane farklı metin taşı türü vardır? Her 5 seviye için farklı metin taşı türleri söz konusudur. Örnegin Seviye 10 için Metin Muhabere taşı, Seviye 15 için Metin Savaş taşı ve sair. Kısacası her 5inci seviyede farklı metin taşları ortaya çıkmaktadır.


  5: Metin neye benzer?

  http://img509.imageshack.us/img509/4...3133343vq9.jpg
  http://img509.imageshack.us/img509/1...3154627ym2.jpg
  http://img509.imageshack.us/img509/6...3161402ta5.jpg

  6: Metin avlama? Metin bulmak istiyorsanız, haritanın her tarafını detaylı olarak arayın. Özellikle ana yolun dışındaki bölgeleri ve bilindik yolların dışındaki herhangi yerler, oralarda daha sık bulunurlar. (Büyük ihtimal ana yollardan uzak oldukları için henüz keşfedilmemişlerdir.


  7: Herhangi ipucu? Tavsiyemiz : 20 Seviye olmadıkça, moblarla ugraşmakta tecrübeniz yoksa ve metine zarar verecek kadar DPS’niz yoksa, 20 Seviyeye kadar metin taşlarına bulaşmayın. Diger yandan, arkadaşlarınızla birlikte her zaman metin taşı avına çıkabilirsiniz. Bu size aynı zamanda beyaz kaplanların ve beyaz yeminli komutanların bulundukları haritaları inmceleme fırsatı da verecektir.

  Öte yandan, bölgeyi agresif ve tehlikeli moblardan temizleyin, mobun size dogru geldigi esnada, aç boz ayı tarafından öldürülmek istemezsiniz. Bir sürü pot getirin yanınızda, 50-80 civarı, size haritada iyi bir tur yaptırma rahatlıgını saglayacaktır- büyük hayvanları öldürme fırsatı verecek, moblarda çekilmek için yeteri kadar destek verecek ve bir iki tane yüksek seviyeli (15 ve üstü) metin taşı "kesmenize" yardımcı olacaktır. Güçlü bir büyü de işinize yarayabilir.


  8: Metin Ne Düşürür? Metinler farklı eşyalar düşürebilir, genelde iksir ve iyi bir eşya. Birden fazla kiş bir metin üzerinde çalışırken daha iyi eşya düşürdügü rivayeti söz konusu, dogrulugunu test etmek size kalmış. Grup halinde avlanmak kesinlikle çok iyi bir fikir.

  9: Bir metini "kesebilmek" için, onunla aynı seviye olmanız gerekmiyorsa da, çok fazla zaman harcamamanız ve etraftan çıkan yaratıklarla başa çıkabilmeniz için, metinle aynı seviye olmanızda yarar var.

  Metin Tasları LisTesi:

  Seviye 5: Keder Metin (en kolay başa çıkılabilen taştır)
  Seviye 10: Metin Muharebe (Kırmızı yaban domuzu, ayılar, gri kurtlar)
  Seviye 15: Metin Savaş (Boz ayı, kaplanlar, alfa gri ayılar)
  Seviye 20: Metin Hırs (Siyah ayılar, beyaz kaplanlar, kahverengi ayılar)
  Seviye 25: Siyah Metin (Beyaz yeminli askerler, beyaz yeminli okçular, beyaz yeminli kumandan)
  Seviye 30: Karanlık Metin Siyah Rüzgar askeri, siyah rüzgar okçusu, siyah rüzgar generali)
  Seviye 35 Kıskanç Metin (Vahşi okçu, vahşi asker, piyade askeri, vahşi general)
  Seviye 40 Ruh Metin (Ork, akrep)
  Seviye 45 Gölge Metin (Yılan okçu, akrep adam, çöl haydutu)
  Seviye 50- Dayanıklı Meitn (vebalı Köpek)
  Seviye 55- Şeytan Metin
  Seviye 65- Ölüm Metin
  Seviye 70 Katil Metin
  Seviye 75 Kan Metin
  Seviye 80 Ma-An Metin
  Seviye 90 Jeon-Un Metin

  basit hile, bedava char, çalışmayan hileleri çalıştırma, çalışmayan hileleri çalıştırma programı, ko beles char, metin 2, metin 2 hile, metin 2 multi hack, metin 2 şifreleri, Metin2, metin2 bedava üyelik, metin2 beles char, metin2 beles char nasıl alınır, metin2 beles üyelik, metin2 en basit hile, metin2 en kolay hile, metin2 güzel hile, metin2 hile, metin2 indir, metin2 multi hack, metin2 nasıl açılır, metin2 nasıl oynanır, metin2 şifreleri, metin2de çalışmayan hileler, metin2de çalışmayan hileleri çalıştır, multi hack, multihack

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Metin2 Taşları Hakkında Forum Tarih
Metin2'de Karakter Seçimi Metin2 31 Mart 2014
Metin2 Oyunu Ruh Taşı Hangi Slotlardan Düşer Metin2 27 Eylül 2012
Metin2 Ye Üye Olurken Dikkat E-Posta Adresiniz Yanlış Görünüyor Hatası Metin2 27 Eylül 2012
Metin2 Oyunu Kader Çarkı Nedir? Metin2 23 Şubat 2012
Metin2 Oyunu Keskin Pala Metin2 20 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş