Metin2 Karakter Yaratma

'Metin2' forumunda Dine tarafından 7 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Metin2 Karakter Yaratma konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Metin2 Karakter Yaratma
  Şu anda birden fazla kanalda(CH) çalışan 4 dünya mevcut. Oynana her dünyada, yalnızca bu dünyada kontrol edebileceginiz ve oynayabileceginiz 4 adet karakter yaratabilirsiniz. Ancak, aynı anda sadece bir karakter ile oynayabilirsiniz.
  Oynanan dünyaların aksine, aynı dünya içerisindeki kanallar arasında karakteriniz ile geçiş yapabilirsiniz. Böylece degisik oyuncularla etkileşime girebilir, birlikte savaşabilir yada düşman olarak maceralara atılabilirsiniz.
  Diger kanallardaki oyuncularla ancak iletişim kurabilirsiniz Lisans yüzüğü ve kitaplar ile (chat) ve belirlediginiz kanalda birlikte oynamak için toplantılar düzenleyebilirsiniz.
  Dünyalar arası iletişim ve geçiş mümkün degildir.  [​IMG]

  Oynayacagınız dünyayı (Sunucu) seçtikten sonra 'Seç' tuşuna basın ve kullanıcı ID'niz ile şifrenizi girdikten sonra baglanın.

  Birkaç saniye sonra aşağıdaki seçimle kaşılaşacaksınız:


  [​IMG]


  Yeni bir karakter yaratmadan önce ilk olarak başlamak için 3 ülkeden birini seçmelisniz.Bunu yapmak için 'Oluştur' tuşuna basın.
  Karşınıza bu görüntü çıkacak:  [​IMG]

  Bir imparatorluk seçin ve sonra 'Oluştur' tuşuna basın. Şimdi karakter seçme işlemine geldiniz:  [​IMG]


  Farklı özelliklere sahip olan 4 adet karakterden birini seçebilirsiniz. Bu özellikler genel olarak karakterinizin dövüşürken izledigi hareketleri etkiler.
  Kırmızı ile işaretlenmiş alanlardan karakterinizi seçebilirsiniz. Begendiginiz karakter önünüzde iken sol taraftaki kutudan görünüşünün seçebilirsiniz (yeşil ile işaretli). Görünüş 1 yada Görünüş 2 'den birini seçebilirsiniz. şimdi karakterinize bir isim vermelisiniz. Tüm işlemler tamam olunca 'Oluştur''Başla' düğmesine basarak oyuna girebilirsiniz. butonuna basarak 'karakterinizi uyandırın'.

  Alıntıdır
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Metin2 Karakter Yaratma Forum Tarih
Metin2'de Karakter Seçimi Metin2 31 Mart 2014
Metin2 de en güçlü karakterler hangileri Metin2 15 Mayıs 2011
Metin2 Tüm karakterler ve kılavuzları Metin2 8 Aralık 2009
Metin2 - En Güçlü Karakter Sıralaması... Metin2 19 Kasım 2009
Metin2 Karakter Silme Kodu Metin2 15 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş