Metin2 Hackshiled nedir - Metin2 Hackshiled banlanma

'Metin2' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Metin2 Hackshiled nedir - Metin2 Hackshiled banlanma konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hackshiled Banları neden olur,metin2 Hackshiled Banları,metin2 Hackshiled ne demek,Hackshield hesabımı ne zaman bloke eder?,Hackshield Cezaları
  Hackshiled Nasıl Önlerim,


  [​IMG]


  Metin2 Hackshiled nedir

  Hackshield bircok Online Oyun'larin Hacklere karsi aldigi bir uygulamadir. Hackshield sayesinde cogu hacklar otomatikmen ban yiyor ve oyundan atiliyor.

  Hackshield hesabımı ne zaman bloke eder?
  Eğer bilgisayarınızda yasaklanmış programlardan birisini tespit ederse hackshield buna istinaden hesabınızı banlar. Hackshield`in çakıştığı bazı zararlı programlar olabilir ancak hackshield bunları Yasaklı program olarak nitelendirip bloke işlemini gerçekleştirmez. Bu nedenle yapmış olduğu işlemler %100 doğru tespitlerdir.

  Nasıl Önlem Alabilirsiniz ?
  Cafe vb birden fazla kullanıcıya açık bilgisayarlarda yasaklanmış programların kullanılıp kullanılmadığını mutlaka kontrol ediniz. Her oyuncu hesabına giriş yaptığı bilgisayarın güvenliğinden kendisi sorumludur.

  Hackshield Cezaları nasıldır?
  Hackshiled duruma göre süresiz ve süreli (1 ay)iki ceza tipi vermektedir. Bu yasaklı programları kullananlar ve bulunduranlar farklı ceza almaktadır. Kullanmadığınız halde yanlış ceza aldığınızı düşünüyorsanız detaylı bir açıklama ile metin2 destek sistemi yardımıyla itirazınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  NOT:Bu sistem 28 Şubat 2011 tarihinde devreye girdiği için metin2 destek sadece bu dönemden sonraki Hackshiled banlarının itirazları değerlendirmeye almaktadır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Metin2 Hackshiled nedir Forum Tarih
Metin2'de Karakter Seçimi Metin2 31 Mart 2014
Metin2 Oyunu Ruh Taşı Hangi Slotlardan Düşer Metin2 27 Eylül 2012
Metin2 Ye Üye Olurken Dikkat E-Posta Adresiniz Yanlış Görünüyor Hatası Metin2 27 Eylül 2012
Metin2 Oyunu Kader Çarkı Nedir? Metin2 23 Şubat 2012
Metin2 Oyunu Keskin Pala Metin2 20 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş