Metin2 : Balık Avlama Klavuzu Hile Yöntem Taktik Cheats

'Metin2' forumunda UquR tarafından 3 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Metin2 : Balık Avlama Klavuzu Hile Yöntem Taktik Cheats konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Metin2 : Balık Avlama Klavuzu Hile Yöntem Taktik Cheats

  Balık Avlama Klavuzu

  Balık Avlama ile ilgili

  Balık avlamak için ilk başta 7 Seviye olmanız gerekmektedir. Ondan sonra Balıkçı'nın yanına gitmelisiniz (Şehre yakın bir yerde bir balıkçı var ve ayrıca şehir dışındaki plajlara yakın bir yerde de balıkçı bulabilrisiniz). Balıkçı size bir olta ve bazı yemler verecek ve sizden ona 5 ölü tuna balıgı sırıgı vermenizi isteyecek.

  Su olan herhangi bir yere gidin, oltayı elinize alın ve yemi oltaya yerleştirmek için yeme çift tıklayın (eger aşagida kısa yol şeklinde ise tek tık yeter). Daha sonra balık tutmak için "space" tuşuna tıklayın veya kısa yola tıklayın.

  Karakterinizin başı üstünde balık hakkında düşündügüne ilişkin bir sembol gördügünüzde tekrar "space" tuşuna bakın. Eger bir şey yakalayacak olursanız, chat penceresinde ne yakaladıgınızı görebilirsiniz. Eger bir şey yakalamayacak olursanız "Yeminizi kaybettiniz" yazısını göreceksniz.

  Dogrudan balık yakalamak için herhangi bir zamanlama söz konusu degildir. Fakat dikkatinizi çekeriz ki, başınızın üstündeki bu sembolü gördügünüzde kanca suda aşagıya dogru gitmeye ve sarsılmaya başlar ve sarı tarafın sonuna kadar vardıgı zaman "space" tuşuna basıyorsunuz ve balıgı yakalıyorsunuz.


  Balık Avlamakla ilgili Görevler:


  Seviye 7- 5 tane tuna balı ı yakalayın. 5 tane sazan alın ve onların üstüne çift tıklayın. Hepsini dogru bir şekilde alabilirseniz, 5 ölü sazanınız oldugunu göreceksiniz. Eger alamazsınız sadece balık iskeletleri goreceksiniz.

  Balık isketlerini bırakın ve 5 ölü sazan yakalayana kadar balık tutmaya devam edin. Sonra balıkçının yanına gidin ve balıkları ona verin.
  *Başka görevler hakkında şu aşamada bilgimiz bulunmamaktadır.

  Balık avlamakla ilgili SSS:

  1. Balıkçılardan herhangi birinden yem satın alabilirsiniz.

  2. Bir balıgı öldürmek için onun üzerine çift tıklayın. Eger balıgı oldurmeyi başaramazsanız, sadece balık iskeleti elde edersiniz.

  3. Bir "Minnow" (Tekeş) suda avlanabilen bir canlıdır ve kendisi de YEM"dir.

  4. Ölü bir balıgı pişirmek için herhangi bir balıkçıdan ateş almanız gerekiyor (20k). Ateşin üstüne açık alanda çift tıklayın, sonra da balıgı ateşin üstünde kullanın.

  5. Balıkçıdan alabilece iniz özel bir küre vardır (2k). Bu küre kancanızdaki balıgın türünü gösterir.

  Farklı balıklar hakkında kısa bilgi:


  Minnow (tekeş)
  (yem olarak kullanılır)
  Crucial Sazan (pişirildikten sonra +180 hp)
  Büyük Sazan (pişirildikten sonra +350 hp)
  Sazan (esasen kızıl bir kapta--> 10 dakika için +20 hız.)
  Mandalina Balıgı (pişirildikten sonra 180 hız)
  Ot Sazanı (20 dakika için +20 saldırı hızı)
  Somon Balıgı (+350 hız)

  Diger.

  Saç Boyası (Kahve, beyaz, kırmızı, siyah, ve sarışın)
  Saç Temizleyici (Saçınızın normal rengine geri dönmesi için kullanılır ve saçınızı boyamaya elverişli hale getirir.)
  Altın YÜzük (Birazcık bonuslu Normal yüzük)
  Kaçağın Pelerini (toplam 4 saatligine giyilebilen bir aksesuardır. Bu aksesuarı taktı ınızda sıralamanızı gizlersiniz ve bu şekilde di erlerini sıralamanız konusunda kandırabilirsiniz.)

  Balık tuttugunuz zaman, "Balık Tutma Puanlarınız" (Oltanızın) yavaşça yükselecek. 10/10 oldukları zaman, yükseltmesi için balıkçıya gidin (para ödemeniz gerekiyor), ondan sonra +2 olta ve 0/20 puan elde edeceksiniz.

  20/20 tamamladıktan sonra yine balıkçının yanına gidin ve bu böyle devam eder.

  basit hile, bedava char, çalışmayan hileleri çalıştırma, çalışmayan hileleri çalıştırma programı, ko beles char, metin 2, metin 2 hile, metin 2 multi hack, metin 2 şifreleri, Metin2, metin2 bedava üyelik, metin2 beles char, metin2 beles char nasıl alınır, metin2 beles üyelik, metin2 en basit hile, metin2 en kolay hile, metin2 güzel hile, metin2 hile, metin2 indir, metin2 multi hack, metin2 nasıl açılır, metin2 nasıl oynanır, metin2 şifreleri, metin2de çalışmayan hileler, metin2de çalışmayan hileleri çalıştır, multi hack, multihack
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş