Metin2 1.27 İndir

'Metin2' forumunda Siraç tarafından 2 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Metin2 1.27 İndir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Metin2 1.27

  Tanıtım:
  Not:
  Programın innDir tuşuna bastıktan sonra innDireceğiniz dosya Metin2'nin innDirme işlemini başlatacak olan asıl dosyadır.
  Üreticinin Açıklaması : Metin2 sizi fantastik doğu dünyasına götürür. Bir dövüş sanatları ustası olun ve Ejder Tanrısının müttefiği olarak toprağı zehirleyen Metin Taşlarının kötü etkisine karşı savaşın. Üç imparatorluktan biri için vahşi savaşlara katılın, toprakları fethedip değerli eşyalar kazanın ve kıtanın yeni İmparatoru olun. Kaderiniz sizin elinizde!

  Oyunun Hikâyesi :

  Eski zamanlarda tüm kıta tek bir İmparatorluk olarak birleşmişti. Halk İmparatorluk otoritesi altında barış içerisinde ve yardımlaşarak yaşıyordu.

  Ancak bir gün tehdit tehlike gökyüzünden devasa Metin Taşları formunda yer yüzüne yağdı.

  Taşların etkisi kıtanın sadece coğrafyasını ve iklimini etkilemekle kalmadı, aynı zamanda hayvanları da etkisi altına aldı. Hayvanlar mutasyon geçirerek güçlü ölümcül, zalim ve çirkin canavarlara dönüştüler. Birçoğu ölümcül hastalığa yakalanarak öldüler ve tüm cezalandırılmış kıtaya yayılan ürpertici zombilere dönüştüler.

  Oluşan kaos eski imparatorluğun dağılmasına yol açtı ve kıtanın uç kesimlerinde o günden bugüne düşman 3 küçük imparatorluk kuruldu. Metin Taşlarının düştüğü kıtanın ortasında ise en korkutucu yaratıklar yaşar oldu ancak hala daha küçük Metin Taşları gökyüzünden düşmeye devam ediyor.

  Ürkütücü bir gerçek var ki o da Metin Taşlarının her geçen gün gücünün artıyor olması. Bu yeni güç Ejder Tanrısının kişisel olarak kıtada orataya çıkmasını ve Metin Taşlarının kıtasında günden güne büyüyen hakimiyetini ortadan kaldırmak için çalışmaya başlamasını sağladı.

  Ejder Tanrısının güçlü bir müttefiği olun ve Metin Taşlarının gücünü alt edin. Kıtanın parçalanmasını durdurun ve önderliğinizde yeniden bir araya gelmesini sağlayın!

  Metin-2 - Doğuya Has Macera MMOG
  Sayısız maceracı ve birbirinden cesur savaşçının beklediği büyük bir kıta.
  Katılabileceğiniz üç düşman imparatorluk. Savaş; toprak ve onur için, yürüyerek ya da at sırtında! Bir şatonun lordu olun ve kendi surlarınızı loncanızla birlikte inşa edin! Bir dövüş sanatı öğrenin ve sayısız yıkıcı özel yeteneklere kavuşun! Bir zanaat öğrenin ve eşyalarınızı geliştirin!

  Uzakdoğu dövüş sanatlarının Fantastik-İmparatorluğunda doğuya has Karakterler ve Mimari

  Uzak doğunun gerçekçi köylerinden geçerek Asyalı savaşçıların atmosferinin aklınızı başınızdan almasına izin verin. Yakın zamanda sadece kılıç ve yayınla savaşmayacaksın, aynı zamanda Çanların ve Yelpazelerin gücünü kullanmayıda öğreneceksin.

  Akıllı yaratıklar sana gruplar halinde saldıracaklar

  Tek seferde birden çok canavara ağır zararlar verebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Bir canavar yenildiğinde diğerleri peşinizi bırakmaz. Özellikle Metin Taşlarının çevresinde dikkatli olmalısınız!

  Güçlü bir lonca yaratın ya da üyesi olun ve imparatorluğunuzun tüm kontrolünü ele geçirin.

  Bir loncanın üyesi olarak Lonca Savaşlarının sonuçları tüm üyeleri ve loncanın kendisini etkileyecektir. Nadir sığınaklardan birine sahip olmak için savaşmalısın. Loncanın gücü arttıkça sığınağındaki Oyuncu Olmayan Karakterleri kullanma ve onları daha faydalı olmaları için eğitme şansın artacak.

  Kıtanın ortasında diğer imparatorluklar ile savaşın.

  Birlikte yaptığınız savaşlarda kıtanın kontrolü için diğer imparatorluklardan gelen oyunculara karşı savaşacaksınız. Kazanan imparatorluk para ve toprak elde edecek. Daha yüksek bir askeri rütbenin yanısıra Ün ve Onur kazanacaksınız ve diğer lonca üyelerine gelecekteki savaşlarda liderlik edeceksiniz.

  Deneyimli savaşçılar savaşa atlarıyla katılır!

  Başarıyla tamamladığınız görevlerin ardından bir at kazanacaksınız. Ata binerken kıta üzerinde daha hızlı hareket edecek ve savaşlarda avantaj elde edeceksiniz.

  Balık tutmanız için birçok nehir, göl ve deniz kenarı var

  Balık tutma beceriniz arttıkça daha değerli şeyler avlayacaksınız. Avladığınız şeylerden kendinizi tedavi etmek ya da daha güçlü büyülere sahip olmak için iksirler yapabilirsiniz. Aldığınız sonuçlar seviyenize, kullandığınız av aracına ve yeme göre değişebilir.

  Hüner artırmak ve diğer görevler sizi eğlendirecek.

  Hünerleriniz arttıkça eşyalarınızı güçlendirmenin birçok yoluna sahip olacaksınız.

  Görevler size oyunun nasıl işlediğini öğretecek ve sizi zorlu dövüş testleriyle sınayacak.

  Önemli NOT:

  Ücretsiz bir oyun hesabı yaratın ve Metin2 dünyasına giriş yapın : Buraya tıklayınız

  Editörden : Bırakın "silkroad, knight" gibi oyunları, bu bir harika. Her şeyden önce efekleri çok güzel bir oyun olup tamamen ücretsiz bir yapıt
  ve dahası kimse sizi bir şey almaya zorlamıyor. Bence "Metin 2 harika...

  Sürüm : 1.27

  Boyut : 506 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Gameforge 4D GmbH


  [​IMG]


  Metin2 1.27
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş