Metin 2 hileleri hileleriyle metin2 oyunu full kasma Metin2 Para düpe + İtem düpe hile

'Metin2' forumunda UquR tarafından 3 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Metin 2 hileleri hileleriyle metin2 oyunu full kasma Metin2 Para düpe + İtem düpe hile konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Metin 2 hileleri hileleriyle metin2 oyunu full kasma

  Öncelikle oyun GM’lerinin ve adminlerinin bu hileleri bilen bazı kişilere göz yumduğunu bilmelisiniz. Daha fazla ayrıntıya girmemize gerek yok.

  İhtiyacımız olan şeyler; oyuna giriş ID’sinde en az 1 adet “ i “ harfi olan karakter. Ve bu karaktere aktarmak için en az 60.000 (altmışbin / 60 K) yang. Bununla beraber yeni bi ID ve karakter daha açın o karakter de itemleri düpelemek için gerekli olacak.


  Metin-2 Türkiye’de Yang Düpe’ü


  Şimdi karakterimizi açıp, paramızı aktarıp, üstümüze bir adet bar çektikten sonra oyundan çıkıyoruz. Oyundan çıktık... Daha sonra girdiğiniz sunucular fark etmez ch1 – ch2 olabilir .. ch2 – ch3 olabilir, size kalmış. Oyun ID’mizin “metiniki” olduğunu varsayıyoruz. Ch2 ye metiniki yazarak oyuna giriyorsunuz. Karakter oyuna girdikten sonra masaüstüne dönüp bir metin2 daha açıyorsunuz ve bu sefer ch3 e METİNİKİ yazarakoyuna giriyorsunuz. Karakteriniz hem ch2 de hem ch3 de oyunda oluyor. Ve ikisinin de üstünde bar var. Ch3 deki karakterden depocu amcaya barı satıyosunuz ve oyundan çıkmadan bekliyosunuz. Diğer serverdaki karakterinize geçip ordan da depocu amcaya barı satıyosunuz ve tekrar bi bar alıyosunuz. Barı aldıktan sonra barı aldığınız char ile “çıkış” kullanarak oyundan çıkıyosunuz. 3-2-1 saniye sonra oyun kapatılacak derken diğer karaktere geçip onunla da çıkış yapıyosunuz. Ve oyuna tekrar girdiğinizde hem paranız hem de barınız üzerinizde oluyor. Yani ne olmuş oluyor? Serverdan karakter çıkarken iki komut göndermiş oluyor. Biri barlı komut biri paralı komut. Böylece hem bar hem para sizde kalıyor ve paranız ikiye katlanıyor. Seri olursanız yarım saatte 500 milyon yang yapmanız mümkün.


  Metin-2 Türkiye’de İtem Düpe’ü ve Kesin Upgrade


  Item basmak için yapmanız gerekenleri söylememe gerek yok değil mi? Ama yine de temin etmeniz gereken şeyler olacaktır. 30 seviye silahları basmak için ekstra materyal istemez ama diğerleri isteyecek. Bu itemları temin etmeden işe başlarsanız tabiî ki işiniz yarım kalacak ve item aramaya çıkacaksınız. Bu da kendi itemlarınızın kaybolma ihtimalini de arttırır. Çünkü havada bırakma olayıyla itemları düpeleyip basacağız. 34 ve 42 seviye zırhları için temin etmeniz gerekenleri ben söyleyim. Değerli taş parçası 2 tane, Başlangıç Elkitabı 2 tane akrep kuyruğu akrep iğnesi örümcek gözleri istiridye bunlardan pek emin değilim açıkçası ama ne kadar işe yaramaz item varsa tezgahlardan çekin. Boşuna önce yang düpe’ünü anlatmadık [​IMG] 45 seviye üstü silahlar ve zırhlar 7-8-9 a basarken beyaz inci mavi inci ve kan kırmızı inci istiyor. Bunları istiridye kırarak çıkartabilirsiniz. Onun da yöntemi bu yöntemle aynı. Geçelim yöntemimize…
  Yine öncelikle basılacak itemlarımızı ve basma materyallerimizi temin ediyoruz ve üstümüze alıp oyundan çıkıyoruz. Ve yine yang düpe’ündeki gibi önce bir sunucuya ID’mizi küçük yazarak giriyoruz (“ i “ harfi yine geçerli) diğer sunucuya da büyük yazarak giriyoruz. Gördüğümüz üzere iki karakterimizde de itemlar duruyor. Şimdi oyunun en başındaki ikinci açtığımız karakter devreye giriyor. İkinci karakterimizi diğer iki servera soktuğumuz karakterlerden birinin yanına getiriyoruz ve itemları ona veriyoruz. İtemları verdikten sonra Alt+tab yaparak itemları vermediğimiz karakterimizden upgrade işlemine başlıyoruz. Bi kere geçen itemı bi daha basmayın yanarsa fazladan iş çıkar. Bütün basacaklarımızı tamamladıktan sonra item bastığımız karakterden çıkış yapıyoruz. Sonra diğer karakterden de çıkış yapıyoruz. Sonra tekrar itemları verdiğiniz karakterin yanına gidip itemları kendinize alıyosunuz ve çıkış yapıyosunuz. Ve tekrar iki sunucuya giriyosunuz ve baştan devam… Fakat ikincil item aktarma karakteri olanın başka bi bilgisayardan veya bi arkadaşınızdan yardım alarak yapmanız önerilir. Çünkü Alt+tab yaparken aceleyle doğru oyuna geçmemiş olabilirsiniz ve tüm itemlar gider.

  NOT: itemları basmadan önce komple aktardığınız karakter hiçbir zaman oyundan çıkmayacak. İtemları havada tutan karakter odur. O oyundan çıkarsa son basmanızda yanan tüm itemler gidecektir.
   

 2. UquR

  UquR Üye


 3. erdireis

  erdireis Yeni Üye

  Aga Msn m Bu Ekle Msn adresi vermek yasak anlamadim
   

 4. lunji

  lunji Yeni Üye

  ıd=varmı öle yağma pass ****** böle yazıo adı lunji lwl 83 mavi bayrak bekarım
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Metin hileleri hileleriyle Forum Tarih
metin 35 hileleri - metin 35 hileleri İndir Metin2 10 Mart 2010
Programsız metin 2 hileleri Metin2 18 Kasım 2009
Metin2 Hileleri - Ultimate Hack-MultiHack 1.7-Auto Balık-Auto Pick Metin2 14 Mart 2009
Metin 2 Ayrıntılı Rehber Metin 2 Hileleri,Metin 2 çözüm (Metin2 İnceleme,Metin 2) Metin2 18 Eylül 2008
Tarihi metinlerin özellikleri kısaca Sorular ve Cevaplar 1 Mayıs 2015

Bu Sayfayı Paylaş