Metal Müzik Tutkunlarının Beklediği Albüm

'Müzik Haberleri' forumunda Dine tarafından 11 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Metal Müzik Tutkunlarının Beklediği Albüm konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Günümüzün en önemli metal gruplarından Slayer uzun bir aradan sonra sessizliğini “World Painted Blood” ile bozuyor!
  Uzun soluklu efsanevi metal grubu Slayer’ın 11. stüdyo albümü: World Painted Blood albümünün kapağı 4 farklı şekilde satışa sunuluyor! Albümün için yer alan kuru kafalı görsel, diğer albümlerdeki görsellerle yanyana getirildiğinde “World Painted Blood” yani “Kana Bulanmış Dünya” görseli ortaya çıkıyor.
  Hayranlar için “Limited Edition” versiyonu ile müzik marketlerde yerini alacak olan albümde 11 şarkıdan oluşan “World Painted Blood” albümü ve de “Playing With Dolls” DVD’si, fonda albümdeki şarkılarla ve ekstra bir bonus şarkı ile 20 dakikadan oluşan animasyon ve de 6 sayfadan oluşan özel kağıt baskı kitapçık yer alıyor!

  Gerek şarkı sözleriyle gerek rahatsız ediciye kaçan muhalif görsel kullanımları ve sınır tanımayan soluk kesen müziği ile Slayer günümüzünen en aykırı, radikal ve en saygın metal gruplarından biri kabul ediliyor! Grup, yıllar süren müzik çalışmalarının karşılığını tüm dünyadaki hayranlarının olumlu tepkileriyle alırken nihayet uluslararası başarısını aldığı 2 Grammy ödülü ile de kanıtlamış oldu!
   

Bu Sayfayı Paylaş