Mersin-tarsus Anaokulu Mersin Tarsus

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Mersin-tarsus Anaokulu Mersin Tarsus konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Mersin-tarsus Anaokulu Hakkında - Mersin-tarsus Anaokulu Tanıtım - Mersin-tarsus Anaokulu Resimleri - Mersin-tarsus Anaokulu İletişim

Mersin-tarsus Anaokulu Mersin Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mersin-tarsus Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mersin-tarsus Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mersin-tarsus Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mersin-tarsus Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuz 2002/2003 Eğitim ve öğretim döneminde hizmete açılmıştır.2008-2009 Eğitim öğretim döneminde 2 tam gün sınıf 3 öğleci 3 sabahçı grup ile eğtim vermeyi hedeflemektedir. Okulumuzda 1 Müdür 2 Müdür yardımcısı 6 Kadrolu öğretmen görev yapmaktadır.

Mersin-tarsus Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: MERSİN-TARSUS ANAOKULU
    Adresi: Şehit Ishak Mh. Atatürk Lisesi Yani
    Telefon Numarası: 3246266202
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: - tarsusanaokulu.meb.k12.tr

Mersin-tarsus Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Yükleniyor...