Mersin Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yoluyla Yüksek Lisans İmkanı Sunuyor

'Eğitim Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Mersin Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yoluyla Yüksek Lisans İmkanı Sunuyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mersin Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yoluyla Yüksek Lisans İmkanı Sunuyor

  Mersin Üniversitesi'nin İnternet ve Bilgisayar Teknolojisini Kullanarak Uzaktan Eğitim Yoluyla Yüksek Lisans İmkanı Sunduğu Bildirildi.
  Mersin Üniversitesi'nin internet ve bilgisayar teknolojisini kullanarak uzaktan eğitim yoluyla yüksek lisans imkanı sunduğu bildirildi.


  Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, sekiz yıllık uzaktan eğitim tecrübesi, ileri teknolojik donanım ve deneyimli akademik kadrosu ile eğitimi bir adım daha ileriye taşımaya devam ettiği belirtildi. 2009-2010 eğitim öğretim yılının güz döneminde ilk öğrencilerine merhaba diyen İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı (Uzaktan Eğitim e-İşletme)'nın, bahar döneminde de yeni öğrencilerle yoluna devam edeceği ifade edildi.

  Açıklamada, 2009-2010 eğitim öğretim yılı bahar döneminde İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programına katılan öğrencilerin zaman ve mekan engeli olmaksızın, bilgisayar ve internet teknolojileri kullanarak uzaktan eğitim modeli sayesinde İşletme Yüksek Lisans (e-MBA ) diplomasına sahip olabileceği kaydedildi.

  Açıklamada şöyle denildi; "Mersin Üniversitesi uzaktan eğitim modeliyle sunduğu yüksek lisans programları ile öğrencilerini hem geleceğe hazırlıyor hem de çalışma hayatını aksatmadan yüksek lisans yapmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Bahar dönemi için başvurular 04-22 Ocak 2010 tarihinde kabul edilecek olup, detaylı bilgiye :: MERSİN ÜNİVERSİTESİ :: adresinden ulaşılabilir."

  (CİHAN) (Cihan Haber Ajansı)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mersin Üniversitesi Uzaktan Forum Tarih
Mersin Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Üniversiteler 3 Nisan 2010
Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Üniversiteler 6 Kasım 2009
Mersin Üniversitesi Taban ve Tavan Puanları Üniversiteler 11 Temmuz 2009
Mersin Üniversitesi Hakkinda Bilgiler ve Resimleri Üniversiteler 27 Şubat 2009
Mersin Universitesi'nde öğrencilere bedava çorba Eğitim Haberleri 7 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş