Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

'Üniversiteler' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

  MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

  Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 5620 sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde istihdam edilmek üzere (giderleri Döner Sermaye gelirlerinden karşılanacaktır), KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.


  [​IMG]
  1- Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

  Genel Şartlar

  a) Türk vatandaşı olmak,

  b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

  c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına yada affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

  d) Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilişkisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

  e) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl sağlığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,

  2- Lisans mezunları için 2008 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2008 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

  3- İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünce onaylanmış) Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne (Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Binasında) şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

  4- Başvurular incelendikten sonra ataması yapılacak adayların isimleri www.mersin.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

  İstenilen Belgeler:

  1- Başvuru formu
  2- Özgeçmiş
  3- Öğrenim Belgesi
  4- 2 adet resim
  5- 2008 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
  6- Nüfus cüzdanı tasdikli örneği
  7- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge
  İlanın Yayımlandığı Gazete: Sabah Gazetesi
  İlanın Yayımlandığı Tarih : 05.11.2009

  Son Başvuru Tarihi : 19.11.2009 Mesai Bitimi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Forum Tarih
Mersin Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Üniversiteler 3 Nisan 2010
Mersin Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yoluyla Yüksek Lisans İmkanı Sunuyor Eğitim Haberleri 5 Ocak 2010
Mersin Üniversitesi Taban ve Tavan Puanları Üniversiteler 11 Temmuz 2009
Mersin Üniversitesi Hakkinda Bilgiler ve Resimleri Üniversiteler 27 Şubat 2009
Mersin Universitesi'nde öğrencilere bedava çorba Eğitim Haberleri 7 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş