Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu Arsin Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu Arsin Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arsin Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu - Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu Hakkında - Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu Tanıtımı - Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu Resimleri  Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu Trabzon Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez Yeşilce İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARSİN
  Adı: MERKEZ YEŞİLCE İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Mrk.Yeşilce llköğretim Okulu
  Telefon Numarası: 4627113251

  Kurumun Misyonu :

  Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmış, topluma uyumlu üretken bireyler yetiştirmektir.


  Kurumun Vizyonu:

  Yeşilce Mahallesi halkının; çocuklarını eğitimini gerçekleştirmek için yarıştıkları, teknolojiyi kullanan ayrıcalıklı ve mutlu bir okul toplumu olmaktır.

  [​IMG]


  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş