Mercedes-Benz Vision GLK Bluetec Hybrid Concept - 2008 Model...

'Modifiyeli Arabalar&Parçalar' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mercedes-Benz Vision GLK Bluetec Hybrid Concept - 2008 Model... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Elektrik motoru, 160 newton metrelerinin maksimum dönme kuvveti katılarak fuel-ıntensıve ivme aşaması sırasında iç yakımlı makinayı destekler. Başlamadan sonuç olarak işgalciler deneyimi güç doğrusunun kolay acele etmesi o sistem özellik taşı a düzgün start-stop fonksiyonunu yerine getir. Malum durumlarda motoru v.geç:n.anahtar. de o araba ol h_v.durdur de trafik hayvan akciğeri.
  Sürücü, sadece yola çıkmak amacıyla hızlandırıcıyı işletmek için ihtiyaç duyar. Motor, milisaniyeler içinde başladığında, Vision glk, gecikme olmadan hareket eder. Bu doğrudan başlangıç, aynı zamanda dışarı vermeler ve yakıt tüketimini en aza indirmek için yardım eder.
  Frenlemeye vardığında, prosedürler, ters çevrilmişdirler. elektriksel enerji besleen, jeneratör, ne bilinildiği yoluyla elde etdiğinde elektrik motoru, hareket eder "recuperatıon", etkin henüz yoğun lıthıum-ıon bataryası içine işleme tabi tutduğunda. Örneğin, sonraki "boost" aşaması için - ihtiyaç duyduğunda bu enerji, geri alınılabilir. Bütün bu işlemler, akıllı araba sürme yönetimi nedeniyle, otomatik olarak tamamen meydana gelirler.
  Vücuta vurarak, sayaçlar biçimsel tekdüzeliğini tasarlar.
  Vision glk ile bluetec Hybrid, ayıran karakter ol giriş o suv sahneye koy. Özel başvuru, bugünün mercedes-benz yolcu arabasısısının masalımsı g-class ve tipik tasarım özeliklerinin açısal orjinal tasarımının birleşmeside uzanır. Pratik off-roadersin bodyshell özellikleri ile, kısa çıkıntılar, dik ön uç gibi bir araya gelinilen gevrek çizgiler ve geniş gergin vücut yüzeyi, a-pıllars, dik sinek teli ve sıkı çatı kenarları zayıflarlar. İlk olarak bu vücut tasarımı, transfer edilen daha çok road-orıented olmak için tipik off-roader avantajları sağlar, suv sınıfı sıkıştırır. Taşıt karoseri ve iyi çok meziyetli görülebilirliğin mükemmel Visionü, gider. Kabartma oturacak yer ile birlikte yerleştir. Günden güne uygunluğu arttırmak için garanti et gevşe sürme hatta de sık şehir trafik. Çekici tasarım Conceptı, daha uzağa eşsiz derinlik bodyshell tasarımının sportif bakış açılarısının altını çizen özel "alubeam blue" boya bitişinin tarafından güçlendirilir. Özellikle, 20-ınch lıght-alloy tekerleklerini üret ve adalesel tekerlek kavisi, bluetec Hybrid çift başkayı Vision glkin güçlü bir şeyin yaydığı kokusunu arttırır.


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mercedes Benz Vision Forum Tarih
2013 Model Mercedes Benz SL Resimleri Tuning 19 Eylül 2011
Mercedes-Benz Logosunun Anlamı Nedir? Motorlu Araçlar Dünyası 30 Mayıs 2011
2010 Brabus T65 RS Mercedes-Benz SL 65 AMG Resimleri Motorlu Araçlar Dünyası 19 Eylül 2010
6 Kapılı Mercedes-Benz E Sınıfı Limuzin Motorlu Araçlar Dünyası 8 Mayıs 2010
2011 Mercedes-Benz CLS Shooting Break konsepti Motorlu Araçlar Dünyası 26 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş