Menopoza giren CHP’li teyzeler çarşaf yırtarak sakinleşiyor

'Köşe Yazıları' forumunda Siraç tarafından 4 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Menopoza giren CHP’li teyzeler çarşaf yırtarak sakinleşiyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cumhuriyetçi Teyzelerim korkmayın şeriat gelse de size tenezzül etmez! Anlıyoruz yaşınız geçmiş bu hırçınlık ondan, sakin olun rahatlayın o çarşaf da zaten bu ayıbınızı örtmeye yetmez! Baykal’dan ricam şu kadınlara CHP logolu stress topu bastırsın!

  Siyaset ormanının yırtıcı kadınlarına.. Derdinizi anlıyorum!
  Sıkıldınız, sandığın teri bastı sizi! Kafatasçı zihniyetin çatlaklarından sızan laik cazibe sahipleri! Kuaförde kupon keserek Atatürk’ün nutkuna yapışan, çıplaklığı sineklik olarak kullanıp zeka fesadına uğrayan çardakçı kadın topluluğu! Tarihlerini izdivaç programlarında seyredip, miatlarını toz beziyle siyaset yaparak dolduran, laikliği manipüle ağızla çarpıtıp ilericiliğin sırtından gericiliğin coğrafyasını yazan kitlesel hareket! Haftalık burç yorumlarına göre kürsü başına cila çeken kadın dayanışması adı altında siyaset entrikası fişekleyen dizi mahsülleri!
  Hiç mi okumazsınız? Bu yırtıcılığınızı cahilliğinizi örtmek için kullanmayı deneyin ki biz de hilafetin kaldırılıp sayenizde sefaletin indirildiği bu tabloları boca edip halinize gülmeyelim. Dikkat edin yırttığınız çarşaf rozetli olabilir! Dikkat edin çiğnediğiniz çarşafın altından Baykal’ın seçim öncesi sandık pozları fışkırabilir! Çarşaf yırtmak mitinglerde şişip evde eşlerinize patlamaya benzemez, çarşaf yırtmak fasulye kırar gibi laiklikten otlanıp işinize gelen yasaların hanımefendisi olmaya hiç benzemez!
  Sakin olun! Biz bir Nene Hatun biliriz sandık türbülansına giren cumhuriyetçi teyze hatunlarla işimiz olmaz! Orda yırttığınız onurunuzdur kadınlığınızdır! Bize bir şey olmaz! Şükür ki eliyle rozet kusan sizlerin bir gün gelip ayaklarıyla çarşaf çiğneyeceğini bilecek kadar feraset sahibiyiz! Cahilliğinizin boyutlarını tahmin edebilmek için keramete gerek yok!
  Yeri gelince Kurtuluş savaşının mücadeleci kadınlarını kutsa, yeri gelince istiklal marşını piknik afişlerine yaz, yeri gelince Atatürk’ün vecizleriyle zırılda, yeri gelince demokrasiyle kaşın tepin yırt parçala! Bizdeki can sıkıntısı geçer de sizdeki canan sıkıntısı geçer mi bilinmez! Biz ışığımızla yetiniriz de sizdeki mumcular ateşli siyasetlerini nereye püskürür bilinmez! Biz o çarşafın onurunu dimdik tutarız da siz gürdalların kırıklarını hangi çuvalda dik tutacaksınız merak ediyorum! Merak ediyorum sizin gibileri görüp, vatan millet edebiyatı yapan battal boy cahillerin sayısı ne kadar? Siz yarın cami önüne gelip eşantiyon seccade dağıtır, gazınızı aldıktan sonra da minareye okey oynamaya çıkarsınız! Sizin işiniz bu! Cumhuriyetçi Teyzelerim korkmayın şeriat gelse de size tenezzül etmez! Anlıyoruz yaşınız geçmiş bu hırçınlık ondan, sakin olun rahatlayın o çarşaf da zaten bu ayıbınızı örtmeye yetmez!
  Baykal’dan ricam şu kadınlara CHP logolu stress topu bastırsın! Yoksa bugün çiğneyen, yarın yutar maazallah belli mi olur

  Esra ELÖNÜ - Haber 7

  eelonu@mynet.com
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Menopoza giren CHP’li Forum Tarih
Türk kadınları erken menopoza giriyor Genel Sağlık 20 Ekim 2008
Soluk alıp verirken vücudumuza giren havanın izlediği yol Sağlık Merkezi 30 Kasım 2016
Hamama Giren Terler Atasözü Kompozisyon Örneği Atasözleri & Deyimler 2 Şubat 2014
Tanzimat Döneminde Gazete Çevresinde Kültür Edebiyat Hayatımıza Giren Metinler Neler Edebi Türler Halk Edebiyatı 24 Ekim 2013
2012 Yılı Vizyona Giren Filmler Sinema Film Tanıtımları 16 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş