'Melekler Ve Şeytanlar' Beyazperdeye Geliyor

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda NeslisH tarafından 14 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  'Melekler Ve Şeytanlar' Beyazperdeye Geliyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  'Melekler ve Şeytanlar' beyazperdeye geliyor
  [​IMG]

  Tüm dünyada satış rekorları kıran "Da Vinci Şifresi-The Da Vinci Code" adlı kitabın yazarı Dan Brown'ın kaleme aldığı "Melekler ve Şeytanlar-Angels and Demons" beyazperdeye aktarılıyor. Başrolünü Oscarlı ünlü aktör Tom Hanks'in üstleneceği filmin çekimlerine 2008 yılının Şubat ayında başlanacak.
  Sinema sektörü yayın organı Variety'nin haberine göre, filme aktarılan "Da Vinci Şifresi"nin ardından, Brown'ın bu kitaptan önce yazdığı "Melekler ve Şeytanlar", serinin ikinci filmi olarak izleyiciyle buluşturulacak.
  Columbia Pictures şirketi, çekimlerin başlama tarihi olarak gelecek yılın Şubat ayını belirledi. Filmin, 19 Aralık 2008 tarihinde izleyiciyle buluşması hedefleniyor.
  Hollywood Film ve Televizyon Yazarları Birliği'nin 1 Kasımda başlaması beklenen grevinden etkilenmemesi için senarist Akiva Goldsman'ın hiç durmaksızın filmin senaryosu üzerinde çalıştığı ifade edildi.
  Filmde, "Da Vinci Şifresi" adlı filmde Robert Langdon rolünü üstlenen Tom Hanks'in yeniden kamera karşısına geçmesi planlanıyor. Hanks, "Da Vinci Şifresi" adlı filmde, Audrey Taotou, Jean Reno ve Ian McKellen ile birlikte rol almıştı. Dan Brown, "Melekler ve Şeytanlar" adlı kitabı, "Da Vinci Şifresi"nden önce yazmıştı. Filmin dünya çapında 758 milyon dolarlık rekor gişe hasılatına ulaşmasının ardından bu eserin diğer filmin devamı olarak çekilmesine karar verildi.
   

Bu Sayfayı Paylaş