Melekler Korusun 59. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Dine tarafından 20 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Melekler Korusun 59. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  59. Bölüm
  'FIRTINADAN ÖNCE'

  Barış, Özgür'e karşı hissettikleri yüzünden Özgür'den kaçmak için türlü yollar dener. Bu sırada Özgür de Barış'ın sıkıntısını fark eder!

  Erkan ve Esin, aşk yuvalarında buluşmak üzere sözleşirler... Esin, Mert'e boşanmak istediğini açıklamak için bir yol bulur. Ancak Mert'in Birol'a söylediği büyük bir yalan, Esin'in tüm planlarını alt üst eder!

  Eylül, ciddi bir sinir krizi geçirir ve Erkan'ı birlikte tatile çıkmaya ikna eder! Ancak Erkan ne olursa olsun boşanmaya kararlıdır... Eylül tatile çıkmadan Esin için de şok edici bir süpriz hazırlamıştır.

  Selda, Arda'nın tezgâhladığı oyuna gelir ve tüm mal varlığını ipotek eder. Bu sırada Arda kaçma planlarını yaparken, Özgür Arda'nın oyununu bozacak önemli bir kanıt bulur...

  İpek Levent'le çıkmaya başlar. Ancak ikilinin aşkı için Barış hala bir engeldir... Levent, İpek'e kilit bir soru sorar... İpek cevap veremeden Levent'in oyundaki başrolü Barış'a verilir! Hem de Özgür sayesinde!

  Birol, Esin'i de Masal'ı da görmeyi rededder. Melek Mert'le bir olup Birol'u yumuşatmanın bir yolunu bulur... Ama bu ummadıkları sonuçlar doğurur. Çünkü Birol Mert'in ailesiyle de tanışmak ister! Bu sırada Erkan ve Esin'i öpüşürken çekilen fotoğrafı Birol'un eline geçmek üzeredir!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Melekler Korusun Bölüm Forum Tarih
Melekler Korusun Dizisinin 71. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 70. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 69. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 66. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Melekler Korusun 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş