Melekler Korusun 56.Bölüm Özet

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Melekler Korusun 56.Bölüm Özet konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Esin, Erkan’ın aşkına ancak davadan vazgeçerse inanacaktır. Erkan ise, davadan vazgeçmek için Esin’e Mert’ten boşanmasını şart koşar!
  Levent, okulda Barış ve Özgür’le hesaplaşır. İpek, Barış’tan Levent’in eski sevgilisi olduğunu saklar. Ancak Barış, gerçeği Özgür’den öğrenir!

  İpek, ünlü bir oyuncu olma yolunda ilk adımı atar. Levent’le fotoğraf çekimine gider. Sonunda İpek ve Levent’in yolları Melek’le kesişir.
  İnci, Melek’e ev konusundaki son kararını açıklar. Melek ve İnci’nin kendisine bir oyun oynadığını düşünen Yasemin, Meleklerden hemen evi boşaltmalarını ister!

  Esin, Mert’in annesi Nevra’yla olaylı bir şekilde tanışır. Eylül ise, Esin’i bitirmek için yepyeni bir planla Selim’in karşısına çıkar.
  Özgür, annesinin Arda ile ortak şirket kuracağını öğrenir. Bu sırada Barış Özgür’e bir sürpriz yapar. Aynı gece Barış ve Özgür Arda’yı başka bir kadınla görürler!
  Levent bir festivalde en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterilir. Levent ödül törenine İpek’le birlikte gider. Ödülü alan Levent, İpek’e bir sürpriz yapar. İpek ve Levent, magazincilere şok bir malzeme verirler!
  Esin, Erkan’dan uzaklaşmak için Mert’le beraber olmaya karar verir. Bunun için bir yemek organize eder. Eylül de Erkan’la özel bir gece geçirmek için bir plan yapar… Ancak gecenin sonunda Esin ve Erkan birbirlerine kenetlenirler! Üstelik kendilerini fotoğraflayan gözlerden habersizdirler!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Melekler Korusun Bölüm Forum Tarih
Melekler Korusun Dizisinin 71. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 70. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 69. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 66. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Melekler Korusun 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş