Melekler Korusun 55.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Melekler Korusun 55.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Melekler Korusun 55.Bölüm Özeti

  Erkan ve Mert velayet davası yüzünden birbirlerine girerler. Esin, Erkan’ı davadan vazgeçirmek için evine çağırır. Erkan ve Esin’in aşkı özlemle alevlenirken Mert gelir!


  Levent İpek’i oynadığı filmin partisine davet eder. Barış da Özgür’ü sahne aldığı bara çağırır. Ancak kader hepsine bir oyun oynar… Gecenin sonunda Levent ve Barış birbirlerine girer. Hem de Özgür yüzünden!

  Selim, bir açık yakalamak için Erkan’ın peşine adam takar. Eylül’le işbirliği yapmak için de ilk adımı atar. Bu sırada Mert’in de sürpriz bir ziyaretçisi vardır…

  Salih’in gayrı meşru kızı İnci Meleklerin evi boşaltmasını ister. Melek, İnci’yi kararından döndürmek için bir plan yapar. İnci’ye Salih’i götürür! Geçmişle hesaplaşan İnci, son kararıyla Melek’in karşısına çıkar!

  Mualla’nın, ilk doktor randevusu beklenmeyen sürprizlerle doludur. Fevzi artık doğru yoldan şaşmamaya yemin eder. Herkes bu konuda ümitlenirken, Kehribar Fevzi’nin kendisine açtığı davayı öğrenir. Ortalık yine birbirine girer.

  Özgür okuldaki ilk gününde babası Mehmet’le karşılaşır. Mehmet Özgür’ün canını sıkmakla kalmaz, Barış’ı da tehdit eder… Barış ise Özgür’ün verdiği cesaretle Burhan hocadan başrolü geri istemeye gider. Ancak yeni kast İpek, Barış ve Özgür’ün hayatına bomba gibi düşer!


  Velayet davası Esin ve Erkan’ı bir araya getirir. Hatalarıyla yüzleşen Erkan, Esin’e her şeyi değiştirebilecek bir soru sorar!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Melekler Korusun Bölüm Forum Tarih
Melekler Korusun Dizisinin 71. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 70. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 69. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 66. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Melekler Korusun 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş