Melekler Korusun 46.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Melekler Korusun 46.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  AŞKIN ŞEREFİNE

  Melek ve Salih'in evlilik haberi herkesi birbirine düşürür.yemekte büyük olay çıkar.ipek ve deniz arasında kalan özgür denizi terk eder.denizde evden ayrılarak şenere taşınır.

  Aynı gece melek salihle süpriz bir anlaşma yapar.Salih Melek'e İpek yüzünden kavuşamaz.Bu arada Melek Denizle arasını düzeltmek ister ama bilmediği bir gerçek vardır.Mualla ve Fevzi,yemek siparişlerini kendi başlarına yapmayı denerler.Ancak işler Fevzinin istediği gibi gitmez...

  Melek ipek'in harçını haldunun yatırdığını öğrenir ve Haldun'la yüzleşir!Bu sırada Deniz Amerika'daki bir okuldan kabul edilie..Bu işi planlayanda HALDUNDUR!Sonunda Özgür ve Haldun gizlice fotoğraflanırlar!Özgür'ün yalanı ortaa çıkmak üzeredir!

  Barış Deniz ve Şener felekten bir gece çalar.Deniz ve Barış, alkolün etkisiylede çok büyük bir hata yaparlar.''ihanet'' geceye damgasını vurur İpek ve Özgür Barışları hiç tanımadıkları kızlarla görürler!Bir gecelik kaçamak herkes için çok pahalıya mal olacaktır...

  Adalet esini affetmesi için bebeğin babasını getirmesini ister.Esin ailesini kazanmak için son şansını kullanır ve erkana gerçeği açıklar!Bu sırada Kehribar Melek'e süpriz bir düğün yemeği hazırlarken,bu sırada erkanla eylül süpriz bir nikah hazırlamaktadır!
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekkürler..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Melekler Korusun Bölüm Forum Tarih
Melekler Korusun Dizisinin 71. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 70. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 69. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 66. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Melekler Korusun 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş