Melekler Korusun 44.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Melekler Korusun 44.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  44.bölüm özet

  Kocası tarafından aldatılan Yasemin,geceyi Salih'te geçirmeye karar verir. Yasemin'i kıskanan Melek,Salih'i Yasemin'le yalnız bırakmaz. Melek'le Yasemin arasında soğuk bir savaş başlar! Özgür, aşk üçgeninin tam ortasında kalır!

  İpek'in harcını Barış'ın yatırmadığı ortaya çıkar. Harcı kimin yatırdığı meçhuldür.. Barış'ın büyük sırrının ortaya çıkışı ise, İpek ve Barış'ın ilişkisine büyük darbe vurur.

  Esin hiç beklemediği bir vesile ile gizlice Erkan'ın evine girer. Anıları canlanan Esin, evde eski günlerden kalma önemli bir ize rastlar. Aynı anda Eylül'le burun buruna gelir! Bu gelişmelerden tetiklenen İpek, Erkan'a gerçekleri anlatmaya gider!

  Esin'in Meleklerde kaldığını öğrenen Eylül, gelinliğini Melek'e diktirmeye karar verir. Esin'in acı gerçeği öğrenmesi an meselesidir...

  İpek'le bir anlaşma yapan Kehribar Melek, Özgür ve Esin'in eve gelmesine göz yumar. Melek evine dönerken,Yasemin'in misafirliği uzar. İpler kopma noktasına gelince, Salih son sözünü söyler ve Melek'e şok edici bir teklifte bulunur.

  Özgür ve Haldun, Meleklerin evinde karşılaşırlar! Çünkü Melek'in yeni patronu Haldun'dur! Özgür herkesin içinde geri dönüşü olmayan bir yalan söyler.. Sonunda Kehribar'a ortaklığı kabul ettiren Fevzi de, Meleklere şoke edici bir kazık atar.. Melek bu karmaşanın ortasındayken, Salih Melek'in son kararını beklemektedir..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Melekler Korusun Bölüm Forum Tarih
Melekler Korusun Dizisinin 71. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 70. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 16 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 69. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Temmuz 2010
Melekler Korusun Dizisinin 66. Bölüm özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Melekler Korusun 62. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş