Meksika Japon ve Türk çocuklarının benzerlik ve farklılıkları

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Meksika Japon ve Türk Çocuklarının Oyunları, Giysileri ve Yiyecekleri Arasındaki Benzerlik ve Farklılıklar kısaca bilgi,

Meksika, Türk ve Japon çocuklarının kesişim noktaları giyim tarzları, oyuncakları ve sevdikleri yiyeceklerdir. Çünkü hepsi bir çocuk olduğundan ortak noktaları da dolayısıyla fazladır. Bütün çocuklar gibi onlar da benzer şeyleri beğenip benzer şeylere ilgi gösterirler.

Dünyanın neresinde olursak olalı çocukların sevdiği yiyecekler benzer niteliktedir. Her çocuk çikolatadan, şekerden, patates kızartması ve makarnadan hoşlanır. Meksikalı, Japon ve Türk çocuklar da her çocuk gibi bu besinleri severek tüketir.

Çocuk olanların bir diğer ortak zevki ise giyim konusundadır. Bütün çocuklar renkli, neşeli kostümleri beğenerek giyer. Mesela çocukken çoğumuzun sindrella veya superman karakterlerini içeren bir tişörtü olmuştur, yoksa da o tişörtleri hep sevmişizdir.

Oyunlar da çocuklar için ortak bir beğeni alanını oluşturur. Dünyanın neresinde olursak olalım bütün çocuklar oyuna ve eğlenceye düşkün olurlar. Oyunların tarzı ve kuralları farklı olsa da hedef aynıdır ve bu hedef de eğlenmektir. Bu sebeple dünya üzerinde her noktada çocuklar oyundan hoşlanır.

Dünyanın her ülkesinde çocukların ortak zevki oyunlar, giysiler ve yiyeceklerden oluşur.
 

Üst