Meira ve Yaser tedavi altında

'Galatasaray' forumunda NoName tarafından 10 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. NoName

  NoName Üye

  Meira ve Yaser tedavi altında konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Meira ve Yaser tedavi altında
  Galatasarayımızın yakasını sakatlıklar bir türlü bırakmıyor


  Galatasarayımız, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda 13 Ağustos Çarşamba günü Romanya'nın Steaua Bükreş takımıyla yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktörümüz Michael Skibbe yönetiminde basına kapalı olan antrenmanda futbolcularımızın koordinasyon çalışmalarının ardından teknik çalışmalar yaptıkları, kalecilerin de takımdan ayrı özel bir antrenman gerçekleştirdikleri bildirildi.

  Antrenmanın, kalecilerin de katılımıyla yapılan taktik ağırlıklı çalışmayla sona erdiği belirtildi.
  Antrenman sırasında sol ayak bileği ve tabanında ağrısı olan Meira'nın antrenmanın taktik bölümü tamamlanınca sağlık ekibi tarafından tedavi altına alındığı, çalışmanın son bölümünde bir pozisyonda sağ ayak bileği zorlanan Yaser Yıldız'ın tedavisine de başlandığı dile getirildi.

  Harry Kewell'in koordinasyon çalışmasının ardından antrenör Cevat Güler yönetiminde sahada, Orkun ve Linderoth'un tedavilerinin ardından fizyoterapistler eşliğinde salon ve sahada takımdan ayrı çalıştıkları kaydedildi.

  Sakatlıkları bulunan Aydın, Mehmet Güven ve Ümit Karan ile ameliyat geçiren Semih Kaya ve Uğur'un tedavilerinin sürdüğü, Serkan'ın ise dinlendirildiği vurgulandı.

  Galatasarayımız, Steaua Bükreş maçı hazırlıklarını pazartesi günü akşam saatlerinde basın ve taraftarlarımıza kapalı olarak sürdürecek
   

Bu Sayfayı Paylaş