Mehmet Gedik İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mehmet Gedik İlköğretim Okulu Hakkında - Mehmet Gedik İlköğretim Okulu Tanıtım - Mehmet Gedik İlköğretim Okulu Resimleri - Mehmet Gedik İlköğretim Okulu İletişim

Mehmet Gedik İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz, saygı değer iş adamı Ömer GEDİK tarafından, rahmetli kardeşi Mehmet GEDİK anısına 1987 yılında yaptırılarak Mehmet Gedik Orta Okulu olarak eğitim öğretime açılmıştır. Mehmet GEDİK'i rahmetle anıyor, saygı değer Ömer GEDİK'e sonsuz saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mehmet Gedik İlköğretim Okulu; Grupla çalışma, araştırma, öğrenmeyi öğrenme, günlük yaşam becerisi kazanmış, sorumluluk duygularına sahip öğrenciler yetiştirmeyi kendine "misyon" olarak belirlemiştir.Yüklendiği misyonunu lider kadrosuyla,idaresi,öğretmeni personeli,öğrenci ve veli işbirliği ile gerçekleştirmiştir. Okulumuzun vizyonu başarıda liderlik ve rehberliktir. Bunu da okul, öğrenci ve veli işbirliği içinde gerçekleştirmiştir. Stratejimiz yakaladığımız başarıyı yukarılara taşımak, lider ve özel olmaktır. Bu nedenle bölgemizde ve ilde tercih edilen okul olmuştur.Başarıyı yakalamada birlikte çalışmanın yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklerinde önemi büyüktür. Okulumuzda hafta sonu kursları, etüt çalışmaları, santranç, internet kursları, halk oyunları, tiyatro, futbol, voleybol ve basketbol gibi etkinlikler haftanın yedi günü devam etmektedir.

Konumu, geniş alanı, 2004-2005 eğitim öğretim yılında yapılan yeni binasıyla, tüm alt yapı ve teknik sorunlarını çözmüş bölgemizde ve ilimizde örnek bir okuldur. Başarıyı yakalamak kadar, sürdürmek ve geliştirmekte önemlidir. Sürekli ilerlemenin gelişmenin yolu ekip çalışması ve birlikteliktir. Birliktelik ve ekip çalışması gönül işidir. Gönülleri bir araya getirmekte kurum liderinin görevidir. Zaten eğitim öğretimde gönül işidir, gönlünü bu işe veren her zaman başarıya ulaşır.

Mehmet Gedik İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
Okulun Telefonu: 2222393781
Okulun Faksı: 2222391629
Okulun Adresi: YENİKENT MAH.İREM SOK.NO: 6 ODUNPAZARI-ESKİŞEHİR
Okulun Web Adresi:
http://mehmetgedik.meb.k12.tr
Okulun E-Posta Adresi: mehmetgedikioo@hotmail.com
Okulun Müdürü: Osman ORAL
Okulun Ulaşım Bilgileri: 30-32-34-18 Nolu belediye otobüsleri ve dolmuşlar ile ulaşım mümkündür.
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok


Mehmet Gedik İlköğretim Okulu Resimleri :Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız
 

Üst