Medine-i Münevvereden Gelen Vasiyetname Lütfen Okuyunuz Ve Okutunuz... !!!

'Dini Sohbetler Dini Forum' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 19 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Medine-i Münevvereden Gelen Vasiyetname Lütfen Okuyunuz Ve Okutunuz... !!! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Medine-i Münevvereden Gelen Vasiyetname Lütfen Okuyunuz Ve Okutunuz... !!!


  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.


  -Medine-i Münevvere'de Türbe-i Şerif Hatibi Şeyh Ahmet Diyorki:
  Vallahülazim Bu Vasiyetnamede Zerre Kadar Yalan Yoktur.


  Bir Cuma Gecesi Namazımı Eda Edip Uyumaya Varmıştım Harem-i Şerif Tarafından;


  Ya Şeyh Ahmet' Diye Bana Bir Nida Geldi.


  'Lebbeyk Ya Rasulallah' Deyip Peygamber Efendimiz (s.a.v.)in Şahsını Gördüm. Rasulallah (s.a.v.) Efendimiz Şöyle Devam Etti:


  Ya Şeyh Ahmet ! ... Allah-ü Teala Huzurunda Yüzüm Kalmadı. Sana Haber Veriyorum ki,Geçen Cumadan Bu Cumaya 16000 Kişi Öldü İçlerinden Bir Tek Müslüman Çıkmadı Gelenlerin Amel Defterlerini Kara Ve Sol Elinde Gördüm  Ya Şeyh Ahmet ! ... Evvela Ana Ve Babalarına Asi Oldular Ve Zekatlarını Men Ettiler Hacı Olup Haram Yemeyi Adet Ettiler. Herkes Nefsinden Başka Birşey Düşünmedi Yüzlerinde Haya Kalmadı Dünya Malı İle Nasip Olan Tartılarına Hıyanet Etmeyi Adet Ettiler.


  Ya Şeyh Ahmet ! ... Benim Ümmetlerime Haber Eyle, ' Kıyamet Alemetleri Zuhur Ediyor Hak Teala'ya Asi Olmasınlar. Çok Yakın Bir Zamanda 3 Gece Güneş Tutulacak. 3 Günden Sonra Mağripten Doğup Maşrıka Batacak. Kuran-ı Kerim İnsanların Gözüne Gözükmeyecektir. Ümmetime Söyle Günahlarına Tövbe Etsinler Yakın Bir Zamanda İsa [a.s]'nın İnmesi Zuhur Edecek.


  Ya Şeyh Ahmet ! ... Ümmetlerime Haber Eyle, 'Kudret Kalemi İle Her Kim Bu Vasiyetnameyi Bir Köyden Bir Köye, Bir Kazadan Bir Kazaya, Bir İlden Bir İle, Bir Devletten Bir Devletten Gönderirse Huzur-u Mahşerde Günahları Affedilir Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v.)yı Şahsı İle Görmüş Olur.


  Kim Bu Vasiyetnameyi İşitipte Yazmaz İse, Bir Köye Veya Başka Bir Yere Göndermez İse Yüzü Kara Ola.


  Tevbe-i Şerifin Hatibi Şeyh Ahmet 3 Defa Yemin Edip 'Vallahülazim Bu Vasiyetnamede Yanlış Bir Bilgi Verirsem, Bu Dünyadan Öbür Dünyaya İmansız Gideyim Dedi. 15 Günde Medine-i Münevvere'de Yazılmış Olup Tüm MÜSLÜMANLARA Gönderilmiştir....
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş