MediaShow 5.0.0902 [Fotoğraf ve Video Arşivcisi]

'M-N' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  MediaShow 5.0.0902 [Fotoğraf ve Video Arşivcisi] konusu
  [​IMG]

  Giderek artan dijital kamera kullanımı her anımızı kaydetmemize yol açtı. Günden güne artan video ve fotoğraflarınızı tek bir programla düzenleyip saklamak isterseniz MediaShow 5 tam size göre. Programı kurarak bilgisayarınıza fotoğraf ve videolar için bir medya merkezi de kurmuş oluyorsunuz. Gelişmiş özellikleri, basit kullanımı ve şık tasarımı en özel anlarınızı düzenli bir şekilde arşivlemek isteyenler için eşsiz bir program.

  Özellikleri:

  Video ve Fotoğrafları Tek Tıklama İle Düzeltme ve Editleme
  Fotoğraf ve videolarınızdaki görüntü bozukluklarını kendi filtre özelliklerine göre düzelten programla en özel anlarınıza ait görüntüleri en güzel şekilde saklayabileceksiniz. Program düzeltme özelliğiyle kırmızı göz, bulanıklık, kontrast gibi problemleri düzeltebilir. Ayrıca programın içindeki özellikler sayesinde video ve fotoğraflar editlenebilir.

  Akıllı Yüz Tanıma Özelliği
  Face Tagging özelliğiyle yüzünü programa ismiyle tanıttığınız kişilerin arşivinizdeki diğer fotoğrafları otomatik olarak bulunur. Program yüz tanıma konusunda %95 başarı oranıyla arşivinizi düzenlemek için etkili bir araç olacak. 1000 fotoğrafı 8 dakikada tarayan program fotoğrafları organize etmenizi çok hızlandıracak. Yüzünü tanımladığınız kişiler isimleriyle etiketlenecek ve üstüne geldiğiniz anda isimleri görünecek. Arama özelliğiyle de fotoğraflar içinde arama yapabileceksiniz.

  Slayt Şov Yapma Özelliği
  Hem fotoğraflarınız hem de videolarınızı karıştırarak yapabileceğiniz slayt şovlara efekt, yazı ve müzik ekleyebilirsiniz. Programın kendi içerisinde bulunan 12 hazır temayı kullanarak da birbirinden güzel slayt şovlar hazırlamak mümkün.

  Video Dönüştürücü
  Program kendi içerisinde bulunan "video converter" özelliğiyle videoları farklı video formatlarına dönüştürebiliyor. Programla videolarınızı PSP, iPod, iPhone, Zune, Xbox ve PS3 cihazları için uygun formata da dönüştürebiliyorsunuz.

  DVD'ye Kaydetme
  Programla video ve fotoğraflarınızı hemen DVD'ye yazdırabilirsiniz. Dilerseniz DVD'ye animasyonlu menüler de ekleyerek süsleyebilirsiniz. Bu özellik için program DirectorZone sitesinden hazır DVD menülerini ücretsiz indirmenize izin veriyor. Program fotoğraflarınızı yazıcıdan bastırmanıza veya Outlook üzerinden mail atmanızı da sağlıyor.

  Desteklediği Cihazlar


  * iPhone, iPod Touch, iPod Nano, iPod Classic
  * PlayStation Portable (PSP), PlayStation 3
  * XBox, Zune
  * Video Çıktısı İçin Formatlar
  * MPEG-2
  * MPEG-4
  * MPEG-4 AVC
  * WMV
  * Desteklenen Resim Formatları
  * BMP, JPG, PNG

  Deneme Sürümü
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - MediaShow 0902 [Fotoğraf Forum Tarih
CyberLink MediaShow Espresso 5.0.0430.12419 Multilingual C-D 8 Haziran 2009
WinMount 3.2.0902 İndir W-X 5 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş