MediaMonkey 3.0.0.1057 Alpha 7

'M-N' forumunda Asi_isyankar tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. MediaMonkey 3.0.0.1057 Alpha 7 konusu
  MediaMonkey
  iPod kullanıcıları ve ciddi muzik koleksiyoncuları için bir muzik yöneticisi ve jukeboxı. CDleri, OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV ve MP3 audio dosyalarını katalog haline getiriyor. İnternet üzerindeki ücretsiz databaseden kayıp Albüm Resimlerini, şarkı bilgilerini karşınıza getirip sizlere çok başarılı bir Tag editör kullanma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda otomatik dosya ve klasör yeniden adlandırma özelliği ile müzik kütüphanenizi daha düzenli tutmanıza yardımcı oluyor.
  İçerdiği CD ripper, CD/DVD yazıcısı, ses dosyası format dönüştürücüsü ile müziğinizi saklama ve yedekleme konusunda ihtiyacınız olan herşeyi bulabiliyorsunuz MediaMonkeyde. Manula ve ya otomatik playlist editörleri ile müzik mixleri yaratabiliceksiniz. Oynatıcının içerdiği eşsiz ses kontrol özelliği ile ses seviyesi herzaman aynı düzeyde tutuluyor şarkılardaki seviye farklı bile olsa. Winamp pluginlerini ve visualizationslarınıda destekleyen bu playerın yerine isterseniz MediaMonkey Winampı varsayılan player olarak ayarlamanızada izin veriyor.
  [​IMG]
  Taşınabilir ses aygıtları ile de uyum gösteren yazılım bilgisayarınızdaki media arşivini iPod, Walkman Telefonlarını veya diğer taşınabilir cihazlarınızla senkronize etmenize olanak tanıyor. Gayet hızlı işlem yapabilen bu program ile artık müziğiniz ve arşivinizi yanınızda götürebiliceksiniz.

  Version 2.5.5 ile iTunes telefon desteği, geliştirilmiş iPod ve MTP cihaz senkronizasyonu, ve FLAC desteğinin geliştirildiğini görüyoruz

  MediaMonkey is a music manager/jukebox for serious music collectors and iPod users. It catalogs your CDs, OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV and MP3 audio files. It looks up missing album, art, and track information via Freedb and the Web, and includes an intelligent tag editor and an automated file and directory renamer to organize your music library. It includes a CD ripper, CD burner, and audio converter for saving music, and manual or automated play list editors for creating music mixes. Its player automatically adjusts volume levels so that you don't have continually fiddle with the volume control and supports hundreds of Winamp plug-ins and visualizations; or if you prefer, it can use Winamp as the default player. It also includes portable audio device synchronization that allows you to synch tracks and play lists with devices such as the iPod. Licence: Freeware.

  Official site:
  www.mediamonkey.com
  Download: MediaMonkey 3.0.0.1057 Alpha 7 (4.76 MB)
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - MediaMonkey 1057 Alpha Forum Tarih
MediaMonkey 3.1.1.1261 İndir M-N 6 Kasım 2009
MediaMonkey 3.1.0.1225 ß M-N 11 Mart 2009
MediaMonkey 3.0.7.1191 Ücretsiz M-N 18 Ocak 2009
MediaMonkey 3.0.2.1134 RC3 M-N 29 Kasım 2008
MediaMonkey 2.5.4 M-N 19 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş