Media Player Classic 6.4.9.1 (rev.82) Download

'M-N' forumunda NeslisH tarafından 5 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Media Player Classic 6.4.9.1 (rev.82) Download konusu Media Player Classic

  Tanıtım:
  Media Player Classic; Windows'un klasik medya oynatıcısından esinlenerek yapılmış bir programdır. Bu sürüm her türlü medyayı ve DVD'yi kolayca açabilir, mevcut tüm çözücüler ile uyumludur ve sistemde bulunan tüm çözücüleri kullanabilir. Diğer medya oynatıcılarının aksine sistem kaynaklarını çok az kullanır. Dahili alt yazı desteği, çoklu kanal ses çıkışı, tema desteği, DX 7 ve 9 kullanabilmesi, real media, quicktime, flash, swf gibi tüm formatları çalabilmesi, bozuk ve yarım kalan dosyaları oynatabilmesi gibi birçok özelliğe sahip bu küçük program ile başka hiçbir kaynak canavarı oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Program kuruluma ihtiyaç duymaz sadece boş bir klasöre çıkartmanız yeterlidir.

  Önemli: Bu sürüm Windows 2000/XP/2003 içindir. Ayrıca beta sürümüdür. İsterseniz bir önceki kararlı sürümünü buraya farenizin sağ tuşuyla tıklayarak 'Hedefi Farklı Kaydet'e basıp innDirebilirsiniz.

  innDirme işlemi için : Eğer innDirme yaparken problemle karşılaşırsanız Programı innDir tuşuna bastıktan sonra açılacak sayfada 'Eğer programın..' yazısına farenizin sağ tuşuyla tıklayarak 'Hedefi Farklı Kaydet'e basınız.

  Önemli Not : Programın daha yeni ve Türkçe destekli sürümünü buradan innDirebilirsiniz.

  Sürüm : 6.4.9.1 (rev.82)

  Boyut : 1.98 Mb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP

  Üretici Firma : Gabest


  [​IMG]

  Player Classic 6.4.9.1 (rev.82)
   

Bu Sayfayı Paylaş