Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Mecdude Başakıncı İlköğretim Hakkında - Mecdude Başakıncı İlköğretim Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Mecdude Başakıncı İlköğretim Bilgileri


  MECDUDE BAŞAKINCI

  İLKÖĞRETİM OKULU

  TARİHÇESİ

  Okulumuz Antalya Merkez Meltem mahallesi 8.Cadde üzerinde bulunmaktadır.

  Yapımına 18 derslik olarak başlanmış, açılışından önce 24 derslikli hale getirilmiştir. Okulumuz Devlet vatandaş işbirliği ile yapılarak yapımını üslenen rahmetli Emekli Öğretmen Mecdude BAŞAKINCI’nın adı verilmiştir.

  3 katlı olan okulumuzun bina alanı 865 m2, bahçe alanı 4700 m2 dir. 1992-1993 Eğitim-öğretim yılı ikinci döneminde İlköğretim Okulu olarak eğitim-öğretime başlayan okulumuzun kurucu müdürü Nezihi ÖZEN dir. Okulun bahçe düzenlemesi ve ihate duvarları okul açıldıktan sonra okul ve çevre imkanları ile tamamlanmıştır.

  Okulumuz 38 personeli, Anasınıfı ve diğer sınıflardaki 1050 öğrencisi ile eğitim-öğretime devam etmektedir. Okulumuzun kütüphanesi, Teknoloji Tasarım salonu, çok amaçlı salonu ve Modern Bilişim Teknolojileri Sınıfı ile Fen labaratuvarı mevcuttur. Yönetici ve öğretmen kadrosu ile açıldığı tarihten itibaren eğitimin kalitesi her geçen yıl yükselmektedir. Büyük Önder Atatürk’ün gösterdiği çağdaş medeniyet yolunda ilerlemektedir. Öğrencilerimizi vatanını, milletini ve bayrağını seven geleceğin saygın ve çalışkan bireyleri olarak yetiştirme gayretindeyiz. Geçmişten gelen değerlerimizi ve başarılarımızı hep birlikte geliştirip, göçlendirerek paylaşmak, sahiplenerek bu doğrultuda yapıcı adımlarla yol almak görevimizdir.

  Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

  Adı: MECDUDE BAŞAKINCI İLKÖĞRETİM OKULU


  Adresi: Meltem Mah. 8. Cad. No:55 Antalya

  Telefon Numarası: 2422371478

  Faks Numarası: 2422371435

  E-mail Adresi:Bilgi Yok

  Web Adresi:
  Mecdude Başakıncı İlköğretim Okulu


  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz -
  www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş