Mayo seçerken bunlara dikkat edin

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Mayo seçerken bunlara dikkat edin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yaz aylarının vazgeçilmez parçaları olan mayoları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?


  *Dengesiz bir vücut yapınız varsa vücudunuzun bu birbirinden tamamen farklı iki bölgesini bikiniyle iyice ortaya çıkarmaktansa, tek parça ve dikine derin kupları olan mayoları denemelisiniz. Bikini, alt ve üst olarak vücudu böler. Önerdiğimiz mayo ise sağ ve sol olarak bölecektir.

  *Çok zayıfsanız bu durumu kamufle etmek için iri desenli mayoları tecih edin. Bu size birkaç kilo daha fazla görünme imkánı sağlayacaktır. Açık renk mayolar olduğunuzdan daha kilolu, koyu renk mayolar ise daha zayıf görünmenizi sağlar.

  *Geniş kalçalarınız varsa saklamanın en ideal yolu -göğüsleriniz uygunsa- dikkati göğüslere çekmektir. Açık renkler daha çok dikkat çekeceği için üst kısmı açık, alt kısmı koyu renk ve desensiz mayolar hem göğüslerinizi olduğundan daha iri gösterir, hem de gözleri kalçalarınızdan uzak tutar.

  *Göbeğiniz varsa üçgen bikini asla giymeyin, düz renk mayoları tercih edin. Desenli bir model giyerseniz, göbek kısmınızdaki desenler balon üzerindeki resim misali irileşeceği için yine dikkatleri göbeğinize çekmiş olursunuz.

  *Göğüsleriniz büyükse üçgen bikinilerden kaçınmalısınız. Bikini üstlerinin altlara göre daha koyu renklerde olması, göğüsleri biraz daha küçük gösterir. İri göğüs sahipleri, daha düzgün bir görüntü için, kesim nasıl olursa olsun balenli modelleri tercih etmeli. Bu arada iri desenlerden de kaçınmak gerekiyor...

  *Küçük göğüslüyseniz son yıllarda yeniden moda olan boyundan bağlamalı üçgen bikinileri rahatlıkla giyebilir ve 75 ile 85 hissi yaratabilirsiniz. Geometrik desenler ya da çiçek desenleri de sizin için ideal. Ancak elde 75’i bile doldurmayacak kadar az malzeme varsa, içi dolgulu push-up üstleri kullanmaktan başka çareniz yok. Bu arada straplez bikini üstleri küçük göğüslü kadınlarda çok hoş duruyor.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mayo seçerken bunlara Forum Tarih
Mayoz bölünme özellikleri kısaca maddeler halinde Konu Dışı Başlıklar 29 Eylül 2014
Mitoz ve Mayoz Bölünme Farkları Kısaca Konu Dışı Başlıklar 9 Şubat 2014
Mayoz Bölünmenin Önemi Nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 4 Temmuz 2013
Mayoz Bölünme Nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 4 Temmuz 2013
Mitoz ve Mayoz Bölünmenin Farkları Nelerdir? Konu Dışı Başlıklar 31 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş