Max Factor’ün en yeni maskarası bir dahi!

'Güzellik & Bakım' forumunda KaRDeLeN tarafından 5 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Max Factor’ün en yeni maskarası bir dahi! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Max Factor’ün en yeni maskarası bir dahi!
  Lash Extension Effect Maskara ulaşılması zor olan en kısa kirpikleri bile göklere uzatıyor.

  [​IMG]

  Kadınlar bakışlarını daha etkili ve gizemli göstermek etkileyici uzunlukta kirpiklere sahip olmak isterler. Max Factor profesyonel bir kirpik uzatma etkisi için hızlı ve kolay uygulayabileceğiniz yeni bir alternatif sunuyor; Yeni Max Factor Lash Extension Effect Maskara’nın mükemmel kirpik uzatıcı etkisi ile kirpikleriniz çok daha uzun ve dikkat çekici…!


  Yüzde 75 daha uzun kirpikler
  Kirpiklerinizin olduğundan çok daha uzun görünmesini sağlayan Lash Extension Effect Maskara Max Factor’un eşsiz tasarımlı fırçası ve kirpik uzatıcı formülü sayesine kirpiklerinizi kökten uca etkileyici bir görünüme kavuşarak yüzde 75 daha uzun görünmesini sağlıyor. Ayrıca özel tasarım fırçanın bir diğer özelliği olan fırça üzerindeki ekstra uçlar ulaşılması zor en kısa kirpiklere de kökten uca maskara uygulanmasını sağlayarak tüm kirpikleri maksimum oranda uzatıyor. Yeni Max Factor Lash Extension Effect’in genişletici lifler içeren sıvı kirpik genişletici formülü kirpiklere esnek ve doğal bir görünüm kazandırıyor.

  [​IMG]

  Makyaj uzmanlarının tercihi
  Muhteşem gözlerin yarattığı olağanüstü etki hakkında tecrübeli bir isim olan Uluslararası Makyaj Uzmanı Pat McGrath “Max Factor Lash Extension Effect Maskara kirpiklerin bir uçtan diğer uca daha etkileyici bir uzunluğa kavuşmasını sağlıyor ve uzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayan bu maskara şu günlerde herkes tarafından tercih ediliyor” diyor.

  Ünlü Makyaj Uzmanı Nur Toktay bu maskarayı özellikle ulaşılması zor olan kenarlardaki kirpiklere bile ulaşıp profesyonel bir kirpik uzatma etkisi yarattığı için tercih ettiğini söylüyor.


  Max Factor’un yeni Lash Extension Effect Maskarası ile mükemmel uzunluk ve etkileyiciliği her gün yeniden keşfedin. (3990 TL)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Factor’ün yeni maskarası Forum Tarih
Merhaba Aranıza Yeni Katıldım. Aramıza Yeni Katılanlar 22 Mayıs 2017
Yeniçeri ocağını hangi padişah kaldırdı kısaca Tarihi Bilgiler 12 Şubat 2017
Coğrafi keşifler sonrası yeni ticaret yollarının bulunmasının devletlerin gelişmesine katkıları Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017
Tanzimat Fermanı'nın getirdiği yenilikler madde madde Tarihi Bilgiler 1 Şubat 2017
Osmanlı Devleti'nin yeni bir savaşa hazır olduğu söylenebilir mi kısaca? Tarihi Bilgiler 30 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş