Maskeli Balo 2.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Maskeli Balo 2.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Motoruyla Zeynep’i evine bırakmak için yola çıkan Mehmet, kendisini izleyen iki arabadan habersizdir. Tam yol sapağına geldiklerinde yandan aniden fırlayan bir araç motora çarpar. Bu kazaya tanıklık eden ve şoka giren Bekir ise Zeynep’i hemen hastaneye yetiştirir.
  Kaza sırasında kızı Zeynep’in Mehmet’le birlikte aynı motorda olduğunu öğrenen Ali Cemal ise çok sinirlenir. Planları altüst olmuştur. Canından çok sevdiği kızıyla azılı düşmanını bir arada görmek, üstelik planlanmış bir kazada Zeynep’in de yer alması öfkesini iyice arttırmıştır. Ayrıca dengelerin bozulmaması için bu kazanın basında yer almasına engel olması gerekmektedir.
  Zeynep iyileşerek hastaneden taburcu edilir. Mehmet, ise tedavi için bir süre daha hastanede kalacaktır.
  Öte yandan Ali Cemal, küçük kızı Serra’nın yaşantısıyla ilgili disiplinsiz davranışları konusunda da oldukça tedirgindir. Zeynep’in kazasının verdiği üzüntü ve hiddetle Serra’ya çıkışır. Bekir ise başında bulunduğu Demirhan Holding’in adının karıştığı ihale skandalını örtbas etmeye çalışmaktadır. İstifaya zorladığı holding genel müdürünü yakın takibe almıştır. Onun elindeki gizli belgelere ulaşmak için yöntemler aramaktadır.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylasim icin tesekkürler
   

Bu Sayfayı Paylaş