Maskeli Balo 1. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Maskeli Balo 1. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Maskeli Balo 1. Bölüm Özeti


  Hırslı ve gelecek vaat eden bir milletvekili olan Ali Cemal Yaşar, kariyer çizdiği ve eğitim için Amerika’ya gönderdiği güzel kızı Zeynep’in dönüş heyecanı içindedir. Zeki, akıllı ve sempatik bir kişiliğe sahip olan Zeynep’in ideali ise, eğitimini aldığı siyasette belli bir noktaya gelerek, kendi ayakları üzerinde durmak ve başarılara imza atarak ailesinin gururu olmaktır… Zeynep Türkiye’ye döndükten sonra akademik çalışmalarını hayranlıkla takip ettiği Prof. Yaman Tekin’in yanında işe başlamak ister.

  Babasının siyasi kariyerini kullanmadan iş hayatına atılmak isteyen Zeynep’in, Prof. Yaman Tekin’i, asistanlığını yapmak üzere ikna etmesi biraz zor olur. Bu arada Prof.Tekin’in başarılı gazeteci eşi Meral Tekin ve onun yardımcısı, inatçı ve yakışıklı muhabir Mehmet Başarır’la tanışır.

  Ali Cemal’in aleyhine çıkan haberlere imza atan Mehmet’le tartışan ve babasını savunan Zeynep, akşam eve döndüğünde uzun yıllar ayrı kaldığı ailesinde birçok şeyin değiştiğini fark eder… Yoğun siyasi çalışma temposuna kendisini kaptıran Ali Cemal Bey, ailesini ihmal etmekte, ne çocuklarına ne de eşine yeteri kadar zaman ayırmaktadır.

  Öte yandan Zeynep’in yurtdışından dönüşünü büyük bir umutla bekleyen Ali Cemal’in ortağı Engin Demir’in oğlu Bekir ise, büyük aşkını hiçbir zaman unutmamış ve genç kızın gelişiyle umutları daha da artmıştır. Bekir, adım adım Zeynep’in peşindeyken Mehmet’i hedef alan planlanmış bir kazaya tanık olur. Fakat kazada planda olmayan biri vardır: Zeynep…
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Maskeli Balo Bölüm Forum Tarih
Maskeli Balo 4.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 17 Ocak 2010
Maskeli Balo 2.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Ocak 2010
Maskeli Balo Görmek Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 19 Mart 2010
Maskeli Balo başlıyor Magazin Haberleri 18 Kasım 2009
Maskeli Soreks (Sorex Cinereus) Hakkında Bilgiler Diğer Hayvanlar 17 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş