Marshall'dan Bahçe Ve Teras Bakımına Özel Ürünler

'Dekorasyon' forumunda DeMSaL tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Marshall'dan Bahçe Ve Teras Bakımına Özel Ürünler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Marshall'dan Bahçe Ve Teras Bakımına Özel Ürünler - Marshall'dan Bahçe Özel Ürünler - Marshall'dan Teras Bakımına Özel Ürünler  Marshall Boya bahar aylarında bahçe ve teraslardaki ahşap ve metal mobilyaların bakım ve onarımı için uygulama kolaylığı ve geniş renk seçenekleri sunan Cuprinol ile metal eşyalarda zımparasız ve zahmetsiz temizlik sağlayan Hammerite ürünlerini öneriyor.

  Ahşaplara Cuprinol ile sihirli dokunuş

  [​IMG]

  Ahşap bahçe mobilyalarına sihirli bir dokunuş getiren Cuprinol bakım ve temizlik serisi, Marshall Boya güvencesiyle İngiltere’den ithal ediliyor. Daha önce yalnızca yapı marketlerde satışa sunulan seri, artık tüm Marshall bayilerinde bulunabiliyor. Cuprinol serisi bakım setleri; dış cephe ahşap, parke ve bahçe mobilyaları koruması olmak üzere üç ayrı ürün grubunu içeriyor.

  Cuprinol Bahçe Serisi’nde Garden Furniture Restorer, Garden Furniture Revival Kit, Garden Furniture Preserver, Garden Furniture Cleaner, Garden Furniture Teak Oil, Cuprinol Decking Treatment temizleme setleri bulunuyor. Cuprinol ürünleri hava koşulları nedeniyle gri renge dönmüş sert ahşapların hızlı ve kolay bir şekilde orijinal rengine döndürülmesini sağlıyor.

  Hammerite: “Doğrudan pas üstüne”

  [​IMG]

  Marshall Boya tarafından ithal edilen metal boyası Hammerite ise metal eşyalarda ıslanma ve rutubetten kaynaklanan pası ortadan kaldırarak uzun ömürlü olmalarını sağlıyor. Üstelik, Hammerite ile boya aşamasında pas lekelerinin çıkarılması için zımparalanmasına da gerek kalmıyor.

  Metal yüzeyler için koruma, gençleştirme ve şıklık sunan Hammerite, son kullanıcı ve profesyonellere metal yüzeylerin boyanmasında en efektif ve uygun yöntemi sağlıyor. Doğrudan pas üzerine uygulanan Hammerite’ın sağladığı olanaklar ile pasın temizlenmesi ve astar boya vurulması da bir zorunluluk olmaktan çıkıyor. Demir ve çelik için korozyona dayanıklı bir kaplama türü olan Hammerite, tek ambalajdan oluşuyor ve hava ile temas halinde kuruyor. Sentetik reçine bazlı olan Hammerite, hızlı kuruyan solvent ve dış mekan sınıfında pigmentlerden oluşuyor.

  Marshall Boya hakkında

  Marshall Boya ve Vernik A.Ş. bugün, Türkiye’nin yanı sıra başta Rusya Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya ve Arnavutluk olmak üzere toplam 15 ülkede faaliyet gösteriyor. Marshall ürün grupları arasında; iç cephe boya ve astarı, dış cephe boya kaplama ve astarları, ahşap metal boya, tutkallar, macunlar, özel amaçlı ürünler, tinerler, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, ahşap koruyucu ve vernikler yer alıyor. “Bir dokunuşla bambaşka” sloganıyla ürün ve hizmetlerini sunan Marshall, üretimden son kullanıcıya ulaştığı süreç içerisinde nihai ürün faydaları dahil olmak üzere, insan sağlığı ve çevreye karşı duyarlılığını uluslararası standartları referans alarak ön planda tutuyor
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş