Market Satış Programı 1.3.1 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 16 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Market Satış Programı 1.3.1 İndir konusu Market Satış Programı 1.3.1

  Boyut : 42.6 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : |innovacube

  Tanıtım:
  Üreticiden: Market Satış Programı ile işyerinize gelen ve giden ürünlerin takibini kolayca yapabilir, ay sonu ya da haftalık raporlar alabilirsiniz. Müşteri bilgilerinizi saklayabilir, ürünlerde ya da satışlarda herhangi bir sorun oluştuğunda müşteri bilgilerine başvurup onlarla irtibata geçebilirsiniz

  Market Satış Programı'nı dileyen herkes zorlanmadan kullanabilir. Gerekli tüm işlemler en basit hale indirgenmiştir. Programın kullanım yeri, küçük ve orta ölçekli marketlerin stok takibi, müşteri ve satış takibidir.

  Özellikleri:


  Ürünleri Kategorize Etme: Bu sayede stoğunuza ekleyeceğiniz ürünleri daha hızlı bulabilir ve düzenli halde saklayabilirsiniz.

  Ürün Barkod Numarasına Göre Hızlı Satış Fonksiyonu: Satış anında sadece barkod okutup hızlıca satış yapabilirsiniz. Dilerseniz ürün gezginini açıp kategori veya isme göre arama yapabilirsiniz.

  Müşteri Bilgilerini Saklama: Veritabanınıza düzenli müşterilerinizin bilgilerini kaydedip, gerektiğinde başvurabileceğiniz bir adres defteri görevi görür.

  Alışveriş Raporları Hazırlama: Satışların detaylı ve filtreli raporları alınabilir. Excel, Word, Adobe Acrobat dosyalarına dönüştürülebilir ya da yazıcıdan direkt çıktılar alınabilir.

  Esnek Raporlama: İki tarih arası ya da müşteri bazlı raporlar oluşturulabilir.

  Hızlı Satış: Market Satış Programı market, büfe gibi yerler için geliştirilmiş, hızlı satış yapmanızı sağlayan bir yazılımdır.

  Bu sürümde gelen güncellemeler:
  Kullanıcı oluşturma ve iki farklı seviyeli kullanıcı özelliği eklendi. Artık sadece Yönetici satış silebilir, müşteri ekleyebilir ve stoklara müdahale edebilir, kasiyerlerse sadece bu verileri görüntüleyebilir ve satış gerçekleştirebilir.
  Yeni versiyonumuzun sınırlı versiyonunda satış sınırlaması kaldırıldı ve artık veritabanı dosyası 128 MB’a varana kadar işlemlerinizi yapmakta özgürsünüz. Sadece rapor yazdırma ve esnek raporlama sınırlaması devam etmektedir. Ayrıca o an aktif kullanıcı görülmeyecektir.
  Müşteriler, Satışlar ve Kullanıcı yönetimi ergonomik olması açısından tek bir yerde toplandı.
  Tarih ve saatlere göre filtreleme raporları düzeltildi.


  Market Satış Programı 1.3.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Market Satış Programı Forum Tarih
MFD Plus Market Satış Programı İndir M-N 4 Temmuz 2010
Market Satış Programı 1.2 M-N 8 Şubat 2009
MF Market Satış Programı 2.0 Download M-N 30 Ocak 2009
MF Market Satış Programı 1.0 Download M-N 30 Ocak 2009
Market Satış Programı 1.2 Download M-N 29 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş