Mardinli Genclerin Başarısı

'Mardin Tanıtımı' forumunda Dine tarafından 10 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Mardinli Genclerin Başarısı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Turnuvada, Yıldız Erkekler Havalı Tüfek Atışı'nda Aziz Kara birinci, Yıldız Bayanlar Havalı Tüfek Atışında Zekiye Dal üçüncü, Türkiye İl Spor Müdürlükleri arasında Diyarbakır'da yapılan Ateşli Silahlar Kupasında Genç Erkeklerde Abdurrahman Vural üçüncü oldu.
  [​IMG]

  Atıcılık Ve Avcılık Turnuvasında Mardinli Gençlerin Başarısı
  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından organize edilen 2. Havalı Silahlar Olimpik Sporcu Geliştirme Merkezi Kupası Turnuvasında başarılı olan Sporcular Vali Hasan Duruer’i Makamında ziyaret ettiler.
  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından, Samsun’da düzenlenen Türkiye 2. Havalı Silahlar Olimpik Sporcu Geliştirme Merkezi Kupası Turnuvasına katılan Samsun Hava Kuvvetleri, Bursa Hava Kuvvetleri, İl Emniyet Güçleri ve Ankara, Aydın, Çankırı, Erzincan, Edirne ve Denizli Gençlik ve Spor Müdürlüğü Sporcuları arasından yarışmada ilk üç’e girme başarısını gösteren Mardinli Sporcular, Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cevat Ercan ve Antrenör Kerbela Kara eşliğinde aldıkları Kupa ve Madalyalarını Vali Hasan Duruer’e Makamında takdim ettiler.
  Gençleri tebrik edip ve başarıların devamını dileyen Vali Hasan Duruer, “Atalarımız boşuna sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur’ dememişler. Sporla uğraşan insan disiplinli olur, hayatı düzenli olur, daha sağlıklı ve başarılı olur. Ben bunların hepsini sizlerde görüyorum. Yarışmada başarı göstererek Mardin’in gururu oldunuz. Sizleri tebrik ediyor ve aynı başarıyı Dünya Olimpiyatlarında da bekliyorum” dedi.
  Vali Duruer, başarılarından dolayı sporculara plaket ve çeşitli hediyeler vererek teşekkür etti. Ayrıca Türkiye Olimpiyat Komitesi tarafından turnuvada ilk üç’e girme başarısını gösteren sporculara Dünya Olimpiyatlarına hazırlanmaları için maddi destek sağlanacağı bildirildi.
  Turnuvada, Yıldız Erkekler Havalı Tüfek Atışı’nda Aziz Kara birinci, Yıldız Bayanlar Havalı Tüfek Atışında Zekiye Dal üçüncü, Türkiye İl Spor Müdürlükleri arasında Diyarbakır’da yapılan Ateşli Silahlar Kupasında Genç Erkeklerde Abdurrahman Vural üçüncü oldu.

  Kızıltepe Ajansı
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mardinli Genclerin Başarısı Forum Tarih
Mardinli Gençlerin takımı İsveç Süperligine Doğru İlerliyor Mardin Tanıtımı 6 Ekim 2009
Mardinlife.com - Mardin Güncel Haber Sitesi Mardin Tanıtımı 11 Mayıs 2011
Mardinli Judocular nefesleri kesti… Mardin Tanıtımı 1 Aralık 2010
Mardinli Aşıkların İzmirdeki Korkunç Sonu Mardin Tanıtımı 23 Kasım 2010
Mardinli Sultan'ın Belgeseli Dünya Televizyonlarında Mardin Tanıtımı 21 Kasım 2010

Bu Sayfayı Paylaş