Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir Türk'ü Hastanede Ziyaret Etti

'Mardin Tanıtımı' forumunda Dine tarafından 14 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir Türk'ü Hastanede Ziyaret Etti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Demir,Türk'ü Hastanede Ziyaret Etti
  Muş’un Bulanık ilçesinde yaşanan olayların duruşmasını izledikten sonra aracına binmek üzereyken yumruklu saldırıya uğrayarak burnundan yara alan Mardin eski Milletvekili Ahmet Türk’ü tedavi gördüğü Ankara Güven Hastanesinde ziyaret eden Ak parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir geçmiş olsun dileklerini iletti.
  [​IMG]
  Ak Parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir, Abisi ve yakınlarıyla birlikte Ahmet Türk’ü Ankara Güven hastanesindeki odasında ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Ak partili Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir, yapılan saldırıyı kınayarak tepki gösterdi.
  Ahmet Türk’ün uzlaşı kültürünü benimseyen önemli bir siyasetçi olduğuna dikkat çeken Demir, “Samsun’da gerçekleşen menfur saldırıya hedef olan Sayın Ahmet Türk’ün siyasi kimliği, halkların kardeşliğiyle yoğrulmuş bir uzlaşı çemberinde şekillenmektedir. İşte bu kültürü benimsemeyen bir anlayışın ürünü olarak ortaya çıkan bu çirkin saldırının hiç kimseye faydası yoktur. Bu saldırıyı kınıyorum. Ahmet Türk gibi ülkemizin siyasi konjonktüründe şiddetle ihtiyaç duyulan siyasi kimliklere yapılan bu vahim saldırının geçmekte olduğumuz bu süreçte yapılması, zamanlama açısından da çok manidardır. Türkiye, sadece bir ırkın ya da bir halkın ülkesi değildir. Türkiye sadece bir azınlığın da ülkesi değildir. Türkiye içinde yaşayan 73 milyon kardeş halkın ülkesidir. İşte bütün halkların kardeşliğine inanan ve bu yolda siyasi mücadelesini sürdüren Sayın Ahmet Türk, saldırının hemen sonrasında kamuoyuna yaptığı sağduyu çağrısı ile siyasi kişiliğinin kalitesini bir kez daha ortaya koymuştur. Kendisine bir kere daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

  kiziltepeajansi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mardin Milletvekili Mehmet Forum Tarih
2011 MHP Mardin Milletvekili Adayları Listesi Mardin Tanıtımı 15 Nisan 2011
2011 AK Parti Mardin Milletvekili Adayları Listesi Mardin Tanıtımı 14 Nisan 2011
2011 CHP Mardin Milletvekili Adayları Listesi Mardin Tanıtımı 14 Nisan 2011
Ak Parti Mardin Milletvekili Cüneyt Yüksel Nusaybinde EVET i Anlattı Mardin Tanıtımı 19 Ağustos 2010
2017 Mardin nüfusu Mardin Tanıtımı 31 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş