Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 19 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  MARDİN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE RANDEVULU SİSTEME GEÇİLDİ. HASTANE BAŞTABİBİ UZ. DR.FETTAH OĞUZ "HASTALAR RANDEVULU SİSTEM SAYESİNDE 20 DAKİKADA MUAYENE OLABİLECEK"

  Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları hastanesinde randevulu sisteme geçildi. Hastane baştabibi Uz.Dr.Fettah Oğuz, randevulu sistem ile hastaların hem doktor seçme hem de 20 dakika içinde muayene olma imkanına kavuşturulduğunu söyledi.
  Hastane Baştabibi Uz.Dr.Fettah Oğuz, hastalara daha iyi hizmet vermek için iki ayrı uygulamayı hayata geçirdiklerini belirtti. Vatandaşlara 40 bin sıra alma kartı dağıttıklarını ifade eden Baştabip Oğuz, elektronik ortamda oluşturdukları Web sitesinden de hastaların muayene randevusu almalarının mümkün olduğunu hatırlattı. Oğuz şunları söyledi; "Hastanemizde hastaların rahat muayene olabilecekleri, bürokratik sorunlar yaşamamaları için çeşitli uygulamalar başlattık. Hastaların giriş kapısında kendi kayıtlarını yapmaları ve sıra kargaşası yaşanmaması için kart bastırdık. Bu kartları vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Muayene olmak isteyen kişi hastane giriş kapısındaki siteme kartını okutarak sırasını alabiliyor. Şimdi de elektronik ortam hastalarımızın randevu olma imkanı sağladık. Hastalarımız evlerinde oturdukları yerden Web sitemize girerek, istedikleri, gün,saat ve doktor muayene randevusu alabilecekler.Sıra bekleyen hasta sayısını asgari düzeye indirmeyi hedefliyoruz"
  Hastane Baştabibi Dr.Oğuz randevu alan hastaların, muayene saatinden 15 dakika önce hastanede bulunmaları, muayene olacakları poliklinik kapısı üzerindeki monitörden sıralarını takip etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

  Kaynak: habermardin
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mardin Kadın Doğum Forum Tarih
Mardin’de 300 kadına aile eğitimi verildi Mardin Tanıtımı 22 Temmuz 2010
Mardin Belidiyesi Kadınlar Günün 1o bin Karanfil Dağıtarak Kutladı Mardin Tanıtımı 9 Mart 2010
2017 Mardin nüfusu Mardin Tanıtımı 31 Ocak 2017
2016 Mardin nüfusu kaçtır? Mardin Tanıtımı 28 Ocak 2016
Mardin evlerinin tarihçesi kısaca Mardin Tanıtımı 25 Haziran 2015

Bu Sayfayı Paylaş