Mardin Kızıltepe Belediyesi İftar Çadırı Kurdu

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 12 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Mardin Kızıltepe Belediyesi İftar Çadırı Kurdu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mardin Kızıltepe Belediyesi İftar Çadırı Kurdu

  Mardin’in Kızıltepe ilçesinde Kızıltepe Belediyesi tarafından 500 kişilik iftar çadırı kuruldu.
  Kızıltepe belediye başkan Vekili Şerife Alp eski muhtarlar sitesin de kurulan iftar çadırında Bugün ilk iftarını vereceklerini söyledi.
  Ramazan ayında 500 kişiye iftar vereceklerini kaydeden Alp gazetecilere yaptığı açıklamada “ Koçhisar Mahallesi eski muhtarlar sitesi üzerinde kurulan, Belediyemize ait ramazan çadırında günlük 500 kişi iftarını açabilecek Ramazan ayı boyunca iftar çadırında, Kuranı kerim, ilahi konserler verilecek.” Dedi.
  İftar çadırı için hazırlanan yemeğe katkı sunmak isteyen hayırsever işadamı ve esnafın katkılarını kabul edileceğini belirten Belediye Başkan Vekili Alp’’Belediyemiz Ramazan ayı münasebetiyle bir dizi ramazan programı hazırlamış olup, halkımızın hizmetine sunmayı amaçlamaktadır. 500 kişilik iftar çadırı bir ay boyunca her iftarda halkımızın hizmetinde olacaktır. İftar çadırımız fakir ve kimsesizlere hizmet vereceği gibi, yolda kalmış veya bir şekilde evine kavuşmayanlara da hizmet edecektir. Ramazan ayının halkımıza huzur ve mutluluğa vesile olmasını diliyorum.” Diye konuştu
  Kızıltepe Belediyesi zabıta müdürlüğü ekipleri ise ramazan ayı fırsatçılarına aman vermedi. Zabıta müdürlüğü yapılan denetmelerinde tarihi geçmiş çok sayıda gıda maddesi elle geçirdi. Tarihi geçmiş gıda maddesi satan İşletmecilere cezai işlem yapıldığı deha sonra tarihi geçmiş Gıda maddelerinin, Kızıltepe belediyesi zabıta müdürlüğü tarafında imha edilmek üzere belediyeye ait çöplüğe getirerek imha edildiği belirtildi.

  Kaynak: habermardin
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mardin Kızıltepe Belediyesi Forum Tarih
Mardin Kızıltepe'de Yıkılma tehlikesi geçiren okul! Mardin Tanıtımı 17 Aralık 2010
Zübeyde Hanım Anaokulu Kızıltepe Mardin Mardin Tanıtımı 23 Temmuz 2010
Sabiha Gökçen Anaokulu Kızıltepe Mardin Mardin Tanıtımı 23 Temmuz 2010
Mardin ve Kızıltepe'ye giden içme suyu boru hattı patladı Mardin Tanıtımı 27 Haziran 2010
Kızıltepe Mardin yolunda Tarfik kazası1 Ölü 1 Yaralı Mardin Tanıtımı 9 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş