Mantar Görmek Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Mantar Görmek Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye hanım tarafından rızka nail olmaya Mantar yemek helal kazanca delalet eder
  Rüyasında mantar gören kişi yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir.
  Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir.
  Aşın hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir.
  Hayırlı olmayan kısmet haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü koruyucu yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.
  Rüyada çesitli mantarlar görmek beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rizka delalet eder Mantarin zehirsiz olan çesidi mal menfaat ve hayir; zehirli çesidi ise zarardir. Mantar yemek ve almak kolay fakat az bir kazançtir. Bazilarina göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rizka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder. Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rizkini kazanir. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarin yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rizka delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada mantar görmek ileri gelen kimselerin sevdigi vefali bir kimsedir. Bazi tabirciler mantar kendisinde hayir olmayan birkadindir dediler. Eger mantar büyük olursa kadinlar tarafindan bir rizka isarettir. Rüyada mantar yedigini gören kimse helalindan mal kazanir. Rüyada zehirsiz mantar görmek umulmadik yerden mal ve rizka isarettir. Zehirli mantar .zarar ve ziyana isarettir.
  Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.
  Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mantar Görmek Rüya Forum Tarih
Mantarlar bitki mi neden kısaca Doğa ve Bitkiler 28 Ocak 2017
Mantarların insan hayatındaki önemi kısaca Doğa ve Bitkiler 18 Ağustos 2015
kültür mantarı yetiştiriciliği ve kurulum maliyetii Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 5 Aralık 2014
Mantarların Hayatımızda Önemi Kompozisyon Örneği Edebi Türler Halk Edebiyatı 31 Ocak 2014
5. Sınıf Mantarlar Hakkında Bilgi Eğitim Bilgileri 12 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş